آشنایی با تجهیزات انبارداری فابکو

آشنایی با تجهیزات انبارداری فابکو

گروه صنعتی لیفتراک فابکو در سال ۱۳۸۶ به منظور فعالیت در زمینه واردات لیفتراک و تجهیزات انباری تاسیس و راه پرفراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و رضایت مشتریان با همراهی مدیران و متخصصین پیموده است.

هم اکنون این مجموعه به عنوان یکی از مهمترین واردکنندگان لیفتراک با واردات لیفتراک برقی، لیفتراک دوگانه سوز، لیفتراک دیزلی و کلیه تجهیزات حمل و نقل و جابجایی در انبار از معتبرترین برندهای دنیا است و سعی در ارائه کامل خدمات در این زمینه را دارد. این شرکت از اولین سال تاسیس تاکنون خدمات و پشتیبانی را به عنوان یک متخصص در این عرصه ارائه کرده است.

در اد امه به معرفی محصولات فابکو در حوزه لیفتراک و تجهیزات انبارداری و محصول جدید این برند، اسکرابر یا همان زمین‌شوی صنعتی می‌پردازیم.

تجهیزات انباری ارائه شده توسط فابکو

تجهیزات انبارداری به گروهی خاصی از ماشین‌آلات صنعتی گفته می‌شود برای بهبود شرایط حمل و نقل و جابه‌جایی محصولات در انبار کاربرد دارند. در ادامه به بررسی مواردی از تجهیزات انبارداری می‌پردازیم که در شرکت فابکو به فروش می‌رسد.

استاکر برقی

استاکر برقی (https://www.fubco.ir/product/1249/استاکر-برقی-swe140-با-ارتفاع-۲۶۰۰-میلیمتر.html) یک نوع لیفتراک صنعتی است که به طور اخص برای جابه‌جایی و انبارداری بارها در انبارها، کارخانه‌ها و محیط‌های صنعتی طراحی شده است. این دستگاه از تکنولوژی و کیفیت ساخت معروف شرکت تویوتا بهره می‌برد و ویژگی‌های متنوعی از جمله بالابری افقی و عمودی بارها، ایجاد بهره‌وری در محیط‌های حمل و نقل و انبارداری را فراهم می‌کند.

استاکر تویوتا دارای مزایایی از جمله دقت بالا در جابه‌جایی بار، کنترل دقیق حرکت‌ها و طراحی مقاومی است که در محیط‌های پرکاری و پرتردد مورد تقدیر قرار می‌گیرد. همچنین این دستگاه‌ها از نظر ایمنی نیز بسیار حساس هستند و معمولا با ویژگی‌هایی مانند سیستم‌های ضد تصادف و حفاظت از راننده طراحی می‌شوند.

پالت تراک تویوتا

پالت تراک (https://www.fubco.ir/products/2055/پالت-تراک-تویوتا.html) یک ابزار صنعتی است که برای جابه‌جایی پالت‌ها در محیط‌های انبارداری و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه دارای یک دسته کششی و چرخ‌های حمل و نقل است و توسط دستورات کاربر برای بلند کردن و جابجایی پالت‌ها از زمین استفاده می‌شود.

پالت تراک‌های تویوتا به عنوان یکی از معروف‌ترین و معتبرترین برندهای این دستگاه در صنعت شناخته می‌شوند. آن‌ها دارای ویژگی‌هایی از جمله ساختار مقاوم، دقت در جابه‌جایی بار و ایمنی در عملیات هستند.

جک پالت دستی

جک پالت دستی یا پالت تراک تویوتا (Toyota Pallet Truck) یکی دیگر از دستگاه‌های حمل و جابه‌جایی بارهای سنگین در محیط‌های انبارداری و صنعتی بوده که توسط شرکت تویوتا تولید و عرضه می‌شود. این دستگاه از یک دسته کششی و یک سطح کمکی برای قرار دادن پالت‌ها روی آن تشکیل شده است. پالت تراک از نظر عملکردی بسیار موثر و کارآمد بوده و برای کاربران امکان جابه‌جایی و حمل بارها در انبارها و محیط‌های مختلف را فراهم می‌کند.

این دستگاه به علت ساختار ساده و عملکرد آسان، به عنوان یکی از ابزارهای اساسی در محیط‌های انبارداری و حمل و نقل مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین تویوتا برای توانایی ایمنی کاربران نیز تلاش می‌کند و از ویژگی‌هایی مانند ترمزهای موثر و سیستم‌های کنترل ایمنی استفاده می‌کند تا از حوادث ناخواسته جلوگیری شود.

جک پالت دستی از ابزارهای اساسی در زمینه حمل و نقل داخلی در محیط‌های صنعتی و انبارها به شمار می‌آید و برای کاهش نیاز به نیروی انسانی در جابجایی بارها و افزایش بهره‌وری محیط‌های کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ریچ تراک

ریچ تراک تویوتا (https://www.fubco.ir/products/2057/ریچ-تراک-تویوتا.html) یک نوع لیفتراک صنعتی است. این دستگاه از تکنولوژی و کیفیت ساخت معروف شرکت تویوتا بهره می‌برد و از ویژگی‌های برجسته‌ای نظیر ارتفاع بلند باربری، امکان کار در فضاهای باریک و محدود و کنترل دقیق در عملیات جابه‌جایی بارها برخوردار است.

ریچ تراک‌های تویوتا به عنوان ابزاری بسیار مؤثر و کارآمد در جابه‌جایی و مدیریت بارها در انبارها شناخته می‌شوند. این دستگاه‌ها از نظر ایمنی نیز بسیار حساس هستند و معمولا دارای ویژگی‌هایی مانند سیستم‌های ضد تصادف و حفاظت از راننده هستند تا حوادث ناخواسته را جلوگیری کنند.

نرو تراک

نرو تراک تویوتا (Toyota Narrow Aisle Truck) یک نوع لیفتراک ویژه است که به منظور افزایش کارآیی و بهره‌وری در انبارداری و جابجایی بارها در فضاهای تنگ و باریک طراحی شده است. این دستگاه دارای ساختار مخصوصی بوده و معمولا به عنوان “نرو تراک” شناخته می‌شود؛ زیرا به کاربران این امکان را می‌دهد که در انبارها و فضاهایی با مساحت محدود به راحتی به جابه‌جایی و انبارداری بارها بپردازند.

نرو تراک‌های تویوتا دارای ویژگی‌هایی همچون ارتفاع بلند باربری، دقت در حرکت‌ها و کنترل دقیق در عملیات جابجایی بارها هستند. این وسیله نقلیه صنعتی با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، امکانات ایمنی متعدد و دقت بالا در انجام عملیات انبارداری را به کاربران ارائه می‌دهد.

اردر پیکر تویوتا

اردر پیکر تویوتا یک دستگاه خودروی انبار مخصوص است. این دستگاه به عنوان یک وسیله حمل و نقل انبارهای صنعتی به منظور انجام عملیات بارگیری و تخلیه روی خودروها و انتقال آن‌ها درون انبارها و محیط‌های مشابه استفاده می‌شود. اردر پیکر‌های تویوتا معمولا دارای سیستم‌های اتوماتیک بارگیری و تخلیه هستند که عملیات انتقال بار را بهبود می‌بخشند و زمان و انرژی کاربران را صرفه‌جویی می‌کنند. این دستگاه‌ها معمولا در انبارها، مراکز توزیع و صنایع مختلفی که نیاز به جابه‌جایی و انتقال بارهای سنگین دارند، استفاده می‌شوند.

یدک کش تویوتا

یدک کش تویوتا به عنوان یک وسیله ویژه برای ترتیب و نظم دادن به انبارها و فضاهای صنعتی شناخته می‌شود. این دستگاه از ساختار مقاوم برخوردار است و برای جابه‌جایی و نقل و انتقال وسایل و تجهیزات در محیط‌های صنعتی و انبارها مورد استفاده قرار می‌گیرد. یدک کش تویوتا معمولا دارای یک دسته کششی و چرخ‌های قدرتمندی است که به کاربر امکان حمل و جابجایی بارها و مواد را به سهولت می‌دهد.

این تجهیزات در تمامی انبارها قابلیت کاربرد دارند و می‌توانند به حمل و نقل و جابه‌جایی آسان، کمک بسیاری کنند. اما باید توجه داشته باشیم که این محصولات از برند تویوتا هستند و با توجه به نوع کارکرد و قابلیت‌های متفاوت می‌توانند مانند گوناگونی قیمت لیفتراک دارای قیمت‌های متنوعی باشند. پس دقیقا مشابه خرید لیفتراک برای خرید تجهیزات انباری هم باید به همان شیوه عمل کردتا محصولی مناسب با کارهای خود تهیه کنید.

کلام پایانی درباره محصولات شرکت فابکو

شرکت فرازبالابرآکام (فابکو) با سابقه درخشان در زمینه تامین و پشتیبانی لیفتراک و تجهیزات انبارداری و صنعتی تویوتا آماده ارائه خدمات به سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی است. همچنین در طول دوره فعالیت خود افتخار همکاری با سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی مختلفی داشته و همواره رعایت اصل مشتری مداری و کسب رضایت کامل مشتری از اهداف این شرکت بوده است.

لیفتراک تویوتا ماشینی پرقدرت با ظرافتی مثال زدنی در طراحی بوده که فراتر از تصور در امور انبار و حمل نقل داخلی شرکت‌ها تاثیرگذار است. شرکت فابکو به عنوان واردکننده و ارائه کننده محصولات تویوتا، بستری مناسب برای خرید لیفتراک تویوتا و استفاده از این فناوری کاربردی را برای هموطنان فراهم کرده است. شما با مراجعه به سایت این شرکت یا برقراری تماس به روش‌های دیگر می‌توانند پس از بررسی و استعلام قیمت لیفتراک تویوتا، محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

سایت گروه صنعتی فابکو: https://www.fubco.ir/

آدرس: تهران، بزرگراه لشگری، کیلومتر ۱۳، بعد از نمایندگی بهمن موتور، خیابان امید، بن بست دوم شرقی، پلاک ۲

شماره تماس: ۳۷۴۹۵-۰۲۱