بهترین قرص های افزایش میل جنسی

سلامت جنسی، علیرغم توسعه سریع جهان، همچنان یک موضوع تابو برای بسیاری از افرادی است که از این مشکلات رنج می برند مشکلات مربوط به عملکرد جنسی به ویژه با گذشت سالها به طور فزاینده ای رایج شده است.امروزه در بازار می‌توانید مکمل‌ها و قرص های افزایش میل جنسی زیادی را بیابید. این قرص ها برای افرادی که نیاز به تقویت بیشتر در میل جنسی، عملکرد نعوظ، باروری و حتی اندازه آلت تناسلی خود دارند طراحی شده است.
این مقاله به دنبال جستجوی بهترین قرص‌های افزایش میل جنسی توسط تیم ما گردآوری شده است پس مطالعه آن را از دست ندهید.
درک میل جنسی و اهمیت آن
میل جنسی یا تمایل به داشتن رابطه جنسی اشاره دارد. این یک جنبه حیاتی از یک رابطه جنسی سالم است و می‌تواند بر اعتمادبه‌نفس، سلامت روان و رفاه کلی تأثیر بگذارد. بااین‌حال، عوامل زیادی می‌توانند بر میل جنسی تأثیر بگذارند، از جمله عوامل فیزیکی، روانی و شیوه زندگی.
عوامل فیزیکی که می‌توانند بر میل جنسی تأثیر بگذارند عبارت‌اند از عدم تعادل هورمونی، برخی داروها و بیماری‌های مزمن مانند دیابت یا بیماری قلبی. عوامل روان‌شناختی مانند استرس، اضطراب و افسردگی نیز می‌ت..

سلامت جنسی، علیرغم توسعه سریع جهان، همچنان یک موضوع تابو برای بسیاری از افرادی است که از این مشکلات رنج می برند مشکلات مربوط به عملکرد جنسی به ویژه با گذشت سالها به طور فزاینده ای رایج شده است.امروزه در بازار می‌توانید مکمل‌ها و قرص های افزایش میل جنسی زیادی را بیابید. این قرص ها برای افرادی که نیاز به تقویت بیشتر در میل جنسی، عملکرد نعوظ، باروری و حتی اندازه آلت تناسلی خود دارند طراحی شده است.

این مقاله به دنبال جستجوی بهترین قرص‌های افزایش میل جنسی توسط تیم ما گردآوری شده است پس مطالعه آن را از دست ندهید.

درک میل جنسی و اهمیت آن

میل جنسی یا تمایل به داشتن رابطه جنسی اشاره دارد. این یک جنبه حیاتی از یک رابطه جنسی سالم است و می‌تواند بر اعتمادبه‌نفس، سلامت روان و رفاه کلی تأثیر بگذارد. بااین‌حال، عوامل زیادی می‌توانند بر میل جنسی تأثیر بگذارند، از جمله عوامل فیزیکی، روانی و شیوه زندگی.

عوامل فیزیکی که می‌توانند بر میل جنسی تأثیر بگذارند عبارت‌اند از عدم تعادل هورمونی، برخی داروها و بیماری‌های مزمن مانند دیابت یا بیماری قلبی. عوامل روان‌شناختی مانند استرس، اضطراب و افسردگی نیز می‌توانند تأثیر قابل‌توجهی بر میل جنسی داشته باشند. علاوه بر این، عوامل سبک زندگی مانند رژیم غذایی نامناسب، ورزش‌نکردن و مصرف بیش از حد الکل یا مواد مخدر می‌توانند در کاهش میل جنسی موثر باشد.

پیشنهاد خرید: خرید قرص جینسینگ

قرص‌های جنسی چیست؟

به‌طورکلی، «قرص‌های جنسی» نامی است که مردم به قرص‌هایی که برای مشکلات مربوط به رابطه جنسی مصرف می‌شوند، می‌گویند. «قرص‌های جنسی» عموماً داروهایی هستند که مؤثر هستند و توسط پزشکان تجویز و توصیه می‌شوند، اما قرص‌های گیاهی بدون مجوز نیز وجود دارند که بدون نسخه به فروش می‌رسند. اینها ثابت نشده‌اند که کار می‌کنند، و همچنین برای اطمینان از ایمن بودن آنها به‌درستی بررسی نمی‌شوند. قرص‌های افزایش میل جنسی اغلب به‌عنوان مکمل‌های غذایی به بازار عرضه می‌شوند و ادعا می‌کنند که عملکرد جنسی را افزایش می‌دهند و مدت‌زمان نعوظ را افزایش می‌دهند.

نقش هورمون‌ها در میل جنسی

نقش هورمون ها در میل جنسی

هورمون‌هایی مانند تستوسترون می‌توانند به طور قابل‌توجهی بر میل جنسی تأثیر بگذارند. سطوح پایین تستوسترون می‌تواند باعث کاهش میل جنسی شود، درحالی‌که درمان جایگزینی تستوسترون می‌تواند میل جنسی و عملکرد جنسی را افزایش دهد. بااین‌حال، قبل از شروع هر گونه درمان جایگزینی هورمونی، مشورت با پزشک ضروری است.

علاوه بر تستوسترون، هورمون‌های دیگری نیز می‌توانند در میل جنسی نقش داشته باشند. به‌عنوان‌مثال، دوپامین و سروتونین انتقال‌دهنده‌های عصبی هستند که می‌توانند بر میل و لذت جنسی تأثیر بگذارند. سطوح بالای هورمون‌های استرس مانند کورتیزول نیز می‌تواند میل جنسی را کاهش دهد؛ بنابراین، مدیریت سطوح استرس از طریق ورزش، مدیتیشن یا درمان می‌تواند به بهبود عملکرد جنسی کمک کند.

چه چیزی باعث کاهش میل جنسی در بین خانم‌ها می‌شود؟

تعدادی از چیزها می‌تواند باعث کاهش یا عدم وجود میل جنسی در زنان شود. به‌عنوان‌مثال:

 • افسردگی با فقدان میل به صمیمیت مرتبط است. این به این دلیل است که افراد مبتلا به افسردگی معمولاً احساس غم و اندوه، انرژی کم و مشکلات تمرکز دارند که همه اینها باعث می‌شود که خلق‌وخوی خود را دشوار کنند.
 • یائسگی یکی دیگر از مقصران بزرگ است. این به این دلیل است که وقتی زنان یائسه می‌شوند، سطح استروژن آنها کاهش می‌یابد که می‌تواند میل جنسی را کاهش دهد.
 • صحبت از نوسانات سطح هورمون، بارداری و شیردهی هر دو می‌تواند منجر به کاهش میل جنسی زنان شود.
 • علاوه بر این موارد، استرس، مسائل مربوط به رابطه، بیماری و برخی شرایط پزشکی و برخی داروها می‌تواند منجر به کاهش میل جنسی شود.
 • در نهایت، چیزی به نام اختلال میل جنسی کم‌فعال (HSDD) وجود دارد که می‌تواند باعث کاهش میل جنسی شود و اغلب با شادی عمومی پایین همراه است.
 • تصور می‌شود که HSDD در تقریباً ۹ درصد از زنان بین ۱۸ تا ۴۴ سال، ۱۲ درصد از زنان بین ۴۵ تا ۶۴ سال و ۷ درصد از زنان بالای ۶۵ سال وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

چند راه برای افزایش میل جنسی بانوان

آیا قرص‌ افزایش میل جنسی مؤثر است؟

قرص افزایش میل جنسی در فروشگاه‌ها و به‌صورت آنلاین به‌عنوان درمان‌های طبیعی برای تقویت عملکرد جنسی به روش‌های مختلف موجود است. آنها معمولاً از گیاهان ایجاد می‌شوند و اغلب حاوی چندین مکمل گیاهی ترکیبی هستند.

برخی از تولیدکنندگان ادعا می‌کنند که این محصولات می‌توانند اندازه آلت تناسلی را افزایش دهند یا مشکلات مربوط به عملکرد جنسی مانند اختلال نعوظ و میل جنسی ضعیف را درمان کنند. اگر شما مکملی که خریداری می‌کنید دارای مجوزهای لازم از سازمان بهداشت و غذا و دارو هستند، حتماً مؤثر خواهد بود.

معرفی بهترین قرص‌ افزایش میل جنسی

بهترین قرص افزایش میل جنسیقرص‌های معرفی شده در ادامه جزو قرص‌های پرفروش و باکیفیت بالا در خصوص افزایش میل جنسی هستند.

 1. قرص من شاری این قرص دارای ترکیبات ژل رویال است که منحصربه‌فرد برای آقایان است همچنین این دارو علاوه بر این که جز قرص‌های افزایش میل جنسی است بر روی باروری تأثیرات مثبت دارد.
 2. کپسول تستو همان‌طور که اشاره کردی استرس با بی‌میلی جنسی رابط دارد این کپسول دارای ترکیباتی است که باعث کاهش استرس می‌شود در نتیجه در افزایش میل جنسی حرفی برای گفتن دارد. این دارو برای تقویت عضلات هم نیز مورداستفاده است.
 3. کپسول ایکس اید گلدن لایف استفاده از قرص تقویت قوای نعوظ نقش بسیار مهمی در افزایش کیفیت رابطه جنسی دارد. این کپسول مشکلات جنسی مانند نعوظ را حل می‌کند. وقتی این مشکلات برطرف شود خودبه‌خود کیفیت و میل به رابط جنسی نیز افزایش پیدا می‌کند.
 4. قرص VigRX Plus این قرص تهیه شده با جینسینگ قرمز است که عملکرد مردان را تقویت می‌کند و میل جنسی را افزایش می‌دهد.
 5. قرص ایکسوویت فورت هلث اید این محصول به‌صورت روزانه و به‌منظور افزایش سلامت جنسی و جسمی مردان مورداستفاده قرار می‌گیرد.
 6. کپسول ماکاویت ام یوروویتال این کپسول در بهبود انرژی و توان فیزیکی تأثیر فوق‌العاده‌ای دارد که در نهایت موجب افزایش میل جنسی می‌شود. همچنین به دلیل غنی‌بودن از ویتامین‌ها این دارو برای مشکات جنسی ایده‌آل است.
 7. قرص دابل بول نیچرز اونلی مصرف قرص دابل بول هیچ‌گونه عوارضی ندارد و می‌توانید از آن برای افزایش استقامت بدن، افزایش باروری در آقایان، سلامت جنسی در زنان و همچنین مقابله با علائم یائسگی در زنان استفاده کنید.
 8. کپسول فرتیل اید آقایان فیرهون هلث این مکمل ایده‌آل برای بهبود کیفیت اسپرم است. این مکمل باعث افزایش تعداد اسپرم می‌شود و همچنین به تشکیل و حرکت بهتر اسپرم برای رسیدن به تخمک و انجام عمل لقاح بسیار کمک می‌کند. علاوه بر این می‌تواند به افزایش قدرت و میل جنسی کمک کند.
 9. قرص پروسالوشن پلاس این قرص علاوه بر این که سبب افزایش میل جنسی می‌شود در درمان انزال زودرس نیز مؤثر است.

کارایی قرص‌ افزایش میل جنسی و تقویت‌کننده مردانه

پیشنهاد خرید: خرید مکمل جنسی آقایان

قرص افزایش میل جنسی و تقویت‌کننده مردانه یا قرص‌های جنسی برای کمک به میلیون‌ها مردی طراحی شده‌اند که از عملکرد جنسی ضعیف به دلیل اختلال نعوظ (ED) همچنین به‌عنوان رنج می‌برند.

قرص‌های تقویت‌کننده مردانه Pilot با تنظیم جریان خون به آلت تناسلی کار می‌کنند. آن‌ها باهدف قراردادن آنزیم مسئول انقباض عروق خونی، جریان خون را افزایش می‌دهند. این افزایش جریان خون به شروع و حفظ نعوظ کمک می‌کند. این روش علمی برای بهبود عملکرد جنسی مردان و افزایش عملکرد جنسی برای ۹۴ درصد بیماران مؤثر بوده است.

بیشتر بخوانید:

چگونه میل جنسی را در آقایان افزایش دهیم؟

مهم‌ترین مزایای قرص افزایش میل جنسی

 • افزایش انرژی جنسی
 • افزایش استقامت و قدرت
 • نعوظ قوی و طولانی
 • منی سالم و فراوان
 • افزایش میل جنسی
 • تحریک عضلات
 • مبارزه با انزال زودرس
 • افزایش تحریک جنسی
 • کمک به انزال‌های انفجاری بیشتر
 • ارگاسم شدیدتر و مکرر
 • بهبود باروری
 • بهبود خلق‌وخو و اعتمادبه‌نفس

عوارض جانبی احتمالی قرص‌ افزایش میل جنسی و تقویت‌کننده مردانه

عوارض جانبی قرص افزایش میل جنسی

برخی از عوارض جانبی مربوط به قرص افزایش میل جنسی به شرح زیر است:

سردرد

ناشی از تغییر ناگهانی در جریان خون تولید شده توسط سطوح بالای اکسید نیتریک. اگر داروی تقویت جنسی مردان باعث سردرد می‌شود، در مورد راه‌حل‌ها و جایگزین‌ها با پزشک صحبت کنید.

بدن‌درد

هنگام مصرف این داروها ممکن است دردهای عضلانی در سراسر بدن وجود داشته باشد. برخی ممکن است کمردرد دائمی داشته باشند . اگر فردی در حین استفاده از داروهای تقویتی از انواع خاصی از ناراحتی رنج می برد، داروهای مسکن بدون نسخه (OTC) ممکن است به شما کمک کند.

بااین‌حال، در مورد سایر علل احتمالی درد با پزشک مشورت کنید. پزشک می‌تواند به انتخاب یک داروی OTC که با سایر داروها و همچنین هر دارویی که قبلاً مصرف می‌کنید، سازگار باشد تجویز کند.

ممکن است در سیستم گوارش اختلال ایجاد کند

سوءهاضمه و اسهال شایع‌ترین علائم هستند. برای کمک به کاهش نگرانی های کوچک، تغییراتی در رژیم غذایی ایجاد کنید تا ناراحتی معده را کاهش دهید .اگر تغییر رژیم غذایی کمکی نکرد، برای درمان مناسب با پزشک مشورت کنید.

سرگیجه

عوارض قرص افزایش میل جنسی

برخی از قرص افزایش میل جنسی ممکن است باعث کاهش فشارخون شوند که منجر به سرگیجه شود. حتی سرگیجه خفیف ممکن است هنگام انجام کارهای معمولی آزاردهنده باشد.

اگر هنگام استفاده از قرص‌های تقویت‌کننده مردانه دچار سرگیجه شدید، باید به پزشک اطلاع دهید. اگر فردی در حین مصرف این داروها دچار سرگیجه یا غش شد، باید فوراً با پزشک تماس بگیرد.

مشکلات بینایی

قرص افزایش میل جنسی ممکن است بینایی را تحت‌تأثیر قرار دهد. آنها ممکن است باعث تغییر در بینایی و ایجاد دید مه‌آلود شوند. اگر فردی دچار کاهش بینایی یا اختلال شبکیه به نام رتینیت پیگمانتوزا شده باشد، این داروها توصیه نمی‌شود.

ازدست‌دادن کامل بینایی یا بی‌نظمی‌های مزمن در بینایی نشان‌دهنده مشکل جدی‌تر دارو است. اگر کسی هر یک از این علائم را داشته باشد، باید تحت درمان فوری پزشکی قرار گیرد.

فلاش می‌کند

فلاش‌ها دوره‌های کوتاهی از گرمی و قرمزی پوست هستند. گرگرفتگی معمولاً از صورت شروع می‌شود؛ اما می‌تواند به سایر قسمت‌های بدن گسترش یابد. گرگرفتگی می‌تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد و باعث ایجاد لکه‌های پوستی یا بثورات شود.

علائم ممکن است پس از خوردن غذاهای گرم یا تند، یا پیاده‌روی در بیرون در هوای گرم بدتر شود.

احتقان و آبریزش بینی

احتقان، همراه با آبریزش یا گرفتگی بینی، از عوارض جانبی رایج داروهای اختلال نعوظ است. بیشتر اوقات، این اثرات نامطلوب به‌خودی‌خود فروکش می‌کنند. در صورت تداوم علائم به پزشک مراجعه کنید.

راهنمای خرید قرص‌های افزایش میل جنسی

راهنمای خرید قرص افزایش میل جنسی

هنگامی که نوبت به انتخاب بهترین مکمل و قرص افزایش میل جنسی می‌رسد، باید چندین عامل را در نظر گرفت. ما می‌دانیم که پیمایش در مجموعه وسیعی از محصولات موجود در بازار می‌تواند طاقت‌فرسا باشد. در این راهنمای خرید، با برجسته‌کردن ویژگی‌های کلیدی که باید به دنبال آنها باشید، به شما کمک می‌کنیم تا تصمیمی آگاهانه بگیرید.

عناصر

اولین چیزی که در انتخاب قرص‌ افزایش میل جنسی باید در نظر گرفت، مواد تشکیل‌دهنده آن است. به دنبال محصولاتی باشید که حاوی مواد طبیعی و ایمن مانند ریشه ماکا، علف هرز بز شاخی و جینسینگ هستند. نشان‌داده‌شده است که این مواد میل جنسی و عملکرد جنسی را در مردان بهبود می‌بخشد. از محصولاتی که حاوی مواد مصنوعی یا مواد شیمیایی مضر هستند خودداری کنید.

دوز

میزان مصرف قرص میل جنسی

دوز مکمل عامل مهم دیگری است که باید در نظر گرفته شود. به دنبال محصولاتی باشید که دستورالعمل‌های واضحی در مورد نحوه مصرف مکمل و دوز توصیه شده ارائه می‌دهند. مهم است که دستورالعمل‌ها را به‌دقت دنبال کنید تا از هرگونه عوارض جانبی یا تداخلات منفی با سایر داروها جلوگیری کنید.

ایمنی

هنگام انتخاب قرص افزایش میل جنسی، ایمنی یک نکته مهم است. به دنبال محصولاتی باشید که توسط سازمان‌های معتبری مانند FDA یا NSF تست و تأیید شده‌اند. این تضمین می‌کند که محصول برای استفاده ایمن و مؤثر است.

قیمت

قیمت قرص افزایش میل جنسی

قیمت نیز فاکتور مهمی است که باید در انتخاب قرص‌ افزایش میل جنسی در نظر گرفت. به دنبال محصولاتی باشید که ارزش پول خوبی را ارائه می‌دهند. از محصولاتی که خیلی ارزان یا خیلی گران هستند اجتناب کنید؛ زیرا ممکن است موثر نباشند یا حاوی مواد مضر باشند.

شهرت برند

در نهایت، در انتخاب قرص‌های افزایش میل جنسی، شهرت برند را در نظر بگیرید. به دنبال برندهایی باشید که سابقه خوبی در تولید محصولات باکیفیت و مؤثر دارند. نظرات و بازخوردهای مشتریان دیگر را بخوانید تا از شهرت برند ایده بگیرید.

سؤالات متداول

برای افزایش استقامت در رختخواب چه‌کارهایی باید انجام داد؟

اگر متوجه شدید که در طول رابطه جنسی خیلی سریع خسته می‌شوید، با پزشک خود مشورت کنید تا دلایل زمینه‌ای را رد کنید. خستگی می‌تواند ناشی از عوامل مختلفی مانند کم‌آبی و کمبود نمک، آهن، ویتامین D ، B12 یا هموگلوبین باشد.

آیا می‌توانید هر روز از قرص‌های افزایش میل جنسی استفاده کرد؟

حتماً با پزشک خود در مورد تعداد دفعات استفاده از قرص‌های افزایش میل جنسی مشورت کنید.

آقایان از چه سنی می‌توانند از قرص‌ افزایش میل جنسی استفاده کنند؟

با مشورت با پزشک از سن ۱۸ تا ۶۰ سال می توان از قرص افزایش میل جنسی استفاده کرد.

سخن پایانی

در دنیایی که روابط و صمیمیت نقش‌های اساسی در زندگی ما ایفا می‌کند، پیگیری بهترین قرص‌ افزایش میل جنسی موضوعی بسیار مهم است. میل به افزایش جنسی از مرزهای فرهنگی فراتر می‌رود و تأیید می‌کند که تلاش برای یک زندگی عاشقانه پرنشاط یک امر جهانی است. اما این فقط مردان نیستند که به دنبال راه‌حل‌هایی برای افزایش میل جنسی هستند. همچنین شرکای زن آنها مشتاق راهبردهای مؤثر برای افزایش میل جنسی زنان و یافتن تقویت‌کننده مناسب میل جنسی برای مردان هستند؛ بنابراین ما در این مطلب درباره بهترین قرص‌های افزایش میل جنسی صحبت کرده‌ایم.

نوشته بهترین قرص های افزایش میل جنسی اولین بار در داروخانه آنلاین داروهلپ. پدیدار شد.