معرفی سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک

سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک به عنوان یک مکمل تغذیه ای تخصصی برای سلامت چشم ها محسوب شده که به دلیل داشتن ترکیبات متنوع، نقش موثری در سلامت چشم ها دارد. این محصول از خستگی چشم جلوگیری کرده و می تواند باعث بهبود سلامت چشم ها و تقویت سیستم بینایی شود.
سیستم بینایی از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام برای داشتن عملکرد مناسب نیاز به مصرف یک سری از مواد مغذی دارند. برخی از ویتامین ها و مواد مغذی می توانند باعث تقویت سیستم بینایی و حفظ عملکرد نرمال این سیستم شوند. به همین منظور می توان برای تقویت سیستم بینایی از مکمل های تغذیه ای حاوی مواد مغذی استفاده نمود. سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک به عنوان یکی از بهترین مکمل های تغذیه ای است که برای حفظ سلامت چشم و سیستم بینایی مورد استفاده قرار می گیرد و نقش بسیار مهمی در بهبود شرایط جسمی و چشم ها دارد.
این سافت ژل کیفیت بالایی داشته و از ترکیبات زیادی همچون زینک، ویتامین آ و ویتامین ای تشکیل شده است. هر یک از ترکیبات ذکر شده برای این سافت ژل، خواص بسیار زیادی دارند و می توانند در بهبود علائم و مشکلات چشمی موثر باشند. بنابراین، سافت ژل ویتا..

سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک به عنوان یک مکمل تغذیه ای تخصصی برای سلامت چشم ها محسوب شده که به دلیل داشتن ترکیبات متنوع، نقش موثری در سلامت چشم ها دارد. این محصول از خستگی چشم جلوگیری کرده و می تواند باعث بهبود سلامت چشم ها و تقویت سیستم بینایی شود.

سیستم بینایی از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام برای داشتن عملکرد مناسب نیاز به مصرف یک سری از مواد مغذی دارند. برخی از ویتامین ها و مواد مغذی می توانند باعث تقویت سیستم بینایی و حفظ عملکرد نرمال این سیستم شوند. به همین منظور می توان برای تقویت سیستم بینایی از مکمل های تغذیه ای حاوی مواد مغذی استفاده نمود. سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک به عنوان یکی از بهترین مکمل های تغذیه ای است که برای حفظ سلامت چشم و سیستم بینایی مورد استفاده قرار می گیرد و نقش بسیار مهمی در بهبود شرایط جسمی و چشم ها دارد.

این سافت ژل کیفیت بالایی داشته و از ترکیبات زیادی همچون زینک، ویتامین آ و ویتامین ای تشکیل شده است. هر یک از ترکیبات ذکر شده برای این سافت ژل، خواص بسیار زیادی دارند و می توانند در بهبود علائم و مشکلات چشمی موثر باشند. بنابراین، سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک در پیشگیری از بسیاری از بیماری های چشمی نیز موثر می باشد.

با سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک بیشتر آشنا شویم

سیستم بینایی متشکل از سلول های مختلف و بخش های مختلفی است که با کمک آن ها یک تصویر در چشم شکل می گیرد. سیستم بینایی برای داشتن عملکرد مناسب نیاز به یک سری از مواد مغذی، ویتامین ها و برخی از مواد معدنی دارد. به هر حال از طریق مصرف مواد غذایی مختلف می توان بسیاری از مواد مغذی مورد نیاز بدن و چشم ها را تامین کرد.

اما زمانی که نیاز افراد به ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز چشم افزایش پیدا کند، می توان با کمک مصرف برخی از مکمل های تغذیه ای ویتامین ها و مواد مغذی مورد نیاز چشم ها را تامین کرد. امروزه مکمل های تغذیه ای مختلفی به تولید رسیده اند که به صورت عمومی و برای حفظ سلامت عمومی بدن استفاده می شوند؛ اما برای بهبود عملکرد نرمال سیستم بینایی، لازم است که از مکمل های تغذیه ای مناسب و حاوی مواد مغذی چشم ها استفاده کنیم.

سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک به عنوان یکی از بهترین مکمل های تغذیه ای است که به صورت تخصصی برای حفظ سلامت چشم ها و بینایی مورد استفاده قرار می گیرد. این سافت ژل دارای ترکیبات مختلفی بوده که هر کدام بر همدیگر اثر می گذارند و می توانند باعث افزایش اثربخشی این سافت ژل شوند.

سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک دارای ۵ ترکیب به نام های زینک، ویتامین آ، ویتامین ای، زیگزانتین و لوتئین می باشد. هر یک از ترکیبات ذکر شده برای سلامت عمومی بدن موثر هستند و می توانند باعث بهبود فعالیت چشم و سیستم بینایی شوند.

ویتامین آ به عنوان یک ویتامین ضروری برای چشم ها شناخته می شود که خواص بسیار زیادی برای چشم داشته و حتی کمبود این ویتامین برای چشم بسیار مضر خواهد بود. کمبود ویتامین آ در چشم باعث بروز بیماری شب کوری شده و همین موضوع ایجاب می کند که افراد حتما از مکمل های تغذیه ای و یا مواد غذایی سرشار از ویتامین آ استفاده کنند.

ویتامین ای، یک آنتی اکسیدان فوق العاده عالی بوده که با رفع اثرات مخرب رادیکال های آزاد موجود در چشم، در بهبود شرایط فیزیولوژیک چشم ها موثر بوده و می تواند چشم را در مقابل بسیاری از بیماری ها محافظت کند.

زینک مانند ویتامین ای دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است و از این جهت برای حفظ سلامت عمومی بدن و چشم ها نقش بسیار موثری دارد. زینک یا روی باعث تقویت سیستم بینایی و پیشگیری از بسیاری از بیماری های چشمی خواهد شد.

لوتئین، به عنوان یکی از ترکیبات موثر در چشم شناخته شده که به طور طبیعی در چشم ها وجود دارد. این ماده نقش بسیار موثری را در بهبود سیستم بینایی ایفا کرده و می تواند باعث بهبود دید اجسام شود. لوتئین در بخش ماکولا چشم به وفور یافت می شود و از این جهت در حفظ اجسام به صورت صحیح نقش موثری دارد.

زیگزانتین از جمله ترکیبات موثر دیگری است که در سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک به کار رفته است. این ترکیب مانند لوتئین به طور طبیعی در ساختار چشم وجود دارد و باعث حفظ عملکرد نرمال چشم خواهد شد. افرادی که با ضعیف شدن بینایی مواجه هستند، می توانند با کمک سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک بینایی خود را بهبود ببخشند و باعث تقویت سیستم بینایی خود شوند.

سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک به دلیل داشتن ترکیبات آنتی اکسیدانی و ویتامین های مفید برای چشم، نقش بسیار موثری در حفظ سلامت عمومی چشم داشته و می تواند باعث تقویت قدرت بینایی چشم ها شود. این محصول ساخت کشور چک بوده و در بسته بندی های ۶۰ عددی به تولید رسیده است. شرکت والمارک، وظیفه تولید این محصول را بر عهده دارد.

ویژگی های سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک

هر یک از مواد معدنی و ویتامین هایی که برای حفظ سلامت عمومی بدن مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند در حفظ سلامت چشم ها موثر باشند؛ اما برخی از ویتامین ها و مواد معدنی به صورت تخصصی برای سلامت چشم ها مورد استفاده قرار می گیرند که از جمله آن ها می توان به ویتامین آ، ویتامین ای و … اشاره کرد.

سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک دارای تمامی ترکیبات مفیدی است که برای سلامت سیستم بینایی موثر و ضروری می باشند. این سافت ژل به علت دارا بودن ترکیبات منحصر به فرد، دارای خواص و ویژگی های مختلفی بوده که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 1. موثر در حفظ سلامت سیستم بینایی و چشم ها
 2. نگه داشتن سلامت بینایی
 3. کمک به محافظت از سلول های چشم به دلیل داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی
 4. مفید برای بیماران مبتلا به خستگی چشم ها به دلیل کار مداوم با کامپیوتر
 5. بهبود شرایط جسمی بدن به ویژه سیستم بینایی
 6. پیشگیری از ضعیف شدن چشم ها
 7. کمک به تقویت سیستم بینایی و پیشگیری از بیماری شب کوری

نکاتی درباره استفاده از سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک

سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک به عنوان یکی از بهترین مکمل های تغذیه ای است که به صورت تخصصی برای حفظ سلامت چشم ها مورد استفاده قرار می گیرد. این سافت ژل ساخت کشور چک بوده و با کیفیت بالایی قابل استفاده می باشد. در صورتی که قصد مصرف این سافت ژل را دارید، بهتر است که ابتدا به نکات زیر توجه داشته باشید.

 • تداخلات دارویی: با توجه به اینکه هیچ تداخل دارویی خاصی برای مصرف سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک گزارش نشده است، بهتر است در صورت مصرف هر نوع دارو و یا مکمل های تغذیه ای، برای مصرف این سافت ژل با پزشک خود مشورت کنید.
 • بازه سنی مصرف: سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک برای مصرف کودکان بالای ۳ سال و بزرگسالان به تولید رسیده است؛ اما نباید برای کودکان زیر ۳ سال استفاده شود.
 • منع مصرف: افرادی که به هر یک از ترکیبات موجود در سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک حساسیت دارند، می بایست از مصرف این سافت ژل خودداری کنند. همچنین، در صورت داشتن بیماری زمینه ای، برای مصرف این سافت ژل با پزشک خود مشورت کنید.
 • مصرف در مادران باردار و شیرده: مادران باردار و شیرده برای مصرف سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک حتما با پزشک مشورت کنند.
 • عوارض جانبی دارو: در صورت مصرف به اندازه از سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک، این محصول عارضه جانبی جدی را به دنبال نخواهد داشت؛ اما در صورت بروز حساسیت بعد از مصرف این سافت ژل با پزشک خود مشورت کنید.

شیوه مصرف

 • کلیه افراد در صورت نیاز به مصرف سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک، می توانند به صورت روزانه و روزانه ۱ عدد از سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک را به همراه مقداری آب مصرف کنند.

ترکیبات

در جدول زیر لیست ترکیبات به کار رفته در سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک را مشاهده می کنید.

نام ترکیب مقدار در ۱ قرص
Lutein ۲۰ میلی گرم
Zeaxanthin ۰٫۵ میلی گرم
Vitamin A (1335 IU) ۴۰۰ میکروگرم
Vitamin E ۳۶ میلی گرم
Zinc ۱۵ میلی گرم

نتیجه گیری

سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک به عنوان یک مکمل تغذیه ای تخصصی برای حفظ سلامت چشم ها مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند از خستگی های چشم جلوگیری کند و باعث تقویت سیستم بینایی افراد شود.

نوشته معرفی سافت ژل ویتاویژن فورت والمارک اولین بار در داروخانه آنلاین داروهلپ | داروخانه آنلاین | ارسال رایگان | darookhaneonline. پدیدار شد.