معرفی قرص ویتامین سی جویدنی ۵۰۰ میلی گرم ابورنز

قرص ویتامین C و رزهیپ ابورنز ۵۰ عدد با دارا بودن ویتامین C و رزهیپ موردنیاز در بدن، می تواند به تقویت و بهبود سیستم ایمنی بدن افراد در برابر انواع بیماری ها از قبیل بیماری های مزمن و عفونتی و نیز تقویت و سلامتی پوست، مو و ناخن های افراد کمک های بسیار مفید و مؤثری کند. در متن زیر به اطلاعات بیش تری در مورد خصوصیات و ویژگی های استفاده از محصول موردنظر پرداخته شده است.
از ماده رزهیپ قرن هاست که در طب سنتی و عامیانه به دلیل خاصیت ضد التهابی و تسکین درد استفاده می شود و سرشار از آنتی اکسیدان ها می باشد. رزهیپ به خوبی برای تأثیر آن بر درد استئوآرتریت مورد مطالعه قرار گرفته است. همان طور که می دانیم استئوآرتریت یکی از شایع ترین انواع آرتریت است که به ترتیب ۱۰% و ۱۳% از مردان و زنان بالای ۶۰ سال را مبتلا می کند. این به عنوان کاهش تدریجی غضروف در مفاصل فرد تعریف می شود که می تواند منجر به درد و التهاب شدید شود . هم چنین یک بررسی اخیر از ۲۴ مطالعه نشان داده است که مصرف مکمل رزهیپ ممکن است به مبارزه با استرس اکسیداتیو و التهاب در مفاصل و نیز به تسکین علائم آرتروز کمک کند. هم چنین می توان بیان کر..

قرص ویتامین C و رزهیپ ابورنز ۵۰ عدد با دارا بودن ویتامین C و رزهیپ موردنیاز در بدن، می تواند به تقویت و بهبود سیستم ایمنی بدن افراد در برابر انواع بیماری ها از قبیل بیماری های مزمن و عفونتی و نیز تقویت و سلامتی پوست، مو و ناخن های افراد کمک های بسیار مفید و مؤثری کند. در متن زیر به اطلاعات بیش تری در مورد خصوصیات و ویژگی های استفاده از محصول موردنظر پرداخته شده است.

از ماده رزهیپ قرن هاست که در طب سنتی و عامیانه به دلیل خاصیت ضد التهابی و تسکین درد استفاده می شود و سرشار از آنتی اکسیدان ها می باشد. رزهیپ به خوبی برای تأثیر آن بر درد استئوآرتریت مورد مطالعه قرار گرفته است. همان طور که می دانیم استئوآرتریت یکی از شایع ترین انواع آرتریت است که به ترتیب ۱۰% و ۱۳% از مردان و زنان بالای ۶۰ سال را مبتلا می کند. این به عنوان کاهش تدریجی غضروف در مفاصل فرد تعریف می شود که می تواند منجر به درد و التهاب شدید شود . هم چنین یک بررسی اخیر از ۲۴ مطالعه نشان داده است که مصرف مکمل رزهیپ ممکن است به مبارزه با استرس اکسیداتیو و التهاب در مفاصل و نیز به تسکین علائم آرتروز کمک کند. هم چنین می توان بیان کرد که مصرف این مکمل، ممکن است با کاهش کلسترول و فشار خون، سلامت قلب را تقویت کند. علاوه بر رزهیپ، ویتامین C نیز از جمله مهم ترین ویتامین های موردنیاز برای بدن فرد می باشد که دارای خواص آنتی اکسیدانی بوده و می تواند به تقویت و بهبود عملکرد بدن در برابر ابتلای به انواع عوارض و بیماری ها و هم چنین تقویت و سلامتی پوست، مو و ناخن های افراد کمک های بسیار مؤثر و مفیدی کند. در این متن به معرفی یکی از مکمل های بسیار مقوی که دارای هر دو ترکیب رزهیپ و ویتامین C است یعنی قرص ویتامین C و رزهیپ ابورنز ۵۰ عدد پرداخته ایم. در ادامه این متن، به بررسی مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات استفاده از این مکمل اشاره می شود.

با قرص ویتامین C و رزهیپ ابورنز ۵۰ عدد بیشتر آشنا شویم

قرص مورد نظر با دارا بودن ترکیبات بسیار مؤثر و مفید یعنی ویتامین C و ترکیب رزهیپ، دارای خواص و ویژگی های بسیار مهمی در راستای کمک به تقویت پوست، مو و ناخن های افراد و بهبود و تقویت عملکرد و سیستم ایمنی بدن افراد در برابر ابتلای به انواع بیماری ها و عوارض از قبیل بیماری های قلبی، عروقی، سرطان، دیابت و هم چنین بیماری های عفونی از قبیل سرماخوردگی و آنفولانزا می باشد. از بین بردن چین و چروک های پوست و کمک به رفع لکه های موجود در پوست افراد، تقویت شکنندگی ناخن های فرد و سفت و محکم تر کردن آن ها و نیز پیشگیری از ریزش موهای فرد و هم چنین سفید و کم پشت شدن آن ها از دیگر خصوصیات و ویژگی های استفاده از این محصول می باشد. در ادامه متن به ارائه توضیحات بسیار مفید و مؤثرتری از ویژگی ها و خواص مکمل موردنظر پرداخته می شود.

ویژگی های قرص ویتامین C و رزهیپ ابورنز ۵۰ عدد

از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات استفاده از مکمل موردنظر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تقویت کننده سیستم ایمنی بدن در برابر ابتلا به انواع بیماری ها و عوارض؛
 • کمک به تقویت و سلامت پوست افراد و از بین بردن چین و چروک ها و دیگر عارضه های موجود در آن از قبیل لکه های رنگی و کک و مک ها؛
 • کمک کننده به تقویت ناخن های افراد و سفت و محکم کننده آن ها و پیشگیری از وجود هر گونه شکنندگی در آن ها؛
 • کمک کننده به تقویت موهای افراد و جلوگیری از ریزش مو و سفیدی و کم پشت شدن موهای افراد؛
 • دارای ترکیبات بسیار مؤثر رزهیپ و ویتامین C برای کمک به رشد و تقویت بدن؛
 • کمک به کاهش میزان کلسترول و فشار خون بالا در افراد و به دنبال آن حفظ سلامتی قلب؛
 • نوعی مکمل بسیار مؤثر برای کمک به تولید کلاژن در بدن فرد و جلوگیری از ابتلای فرد به عوارض از قبیل پوکی و سائیدگی استخوان ها؛
 • مکملی بسیار مفید برای کمک به کاهش وزن افراد؛
 • کاهش دهنده دردهای آرتروز و ناراحتی ها و دردهای موجود در ناحیه استخوان ها و مفاصل؛
 • کمک به رفع بیماری های عفونی در فرد از قبیل سرما خوردگی و آنفولانزا؛
 • مکملی بسیار مفید و حاوی ۱۰۰۰ میلی گرم ویتامین C و ۶۰ میلی گرم رزهیپ در هر عدد قرص؛
 • کوتاه کردن طول دوره بستری و نقاهت در افراد؛
 • کاهش دهنده علائم و عوارض مرتبط با دوران پیری در افراد؛

هشدارهایی درباره استفاده از قرص ویتامین C و رزهیپ ابورنز ۵۰ عدد

از مهم ترین هشدارها و نکاتی که افراد باید در مصرف مکمل موردنظر به آن توجه داشته باشند را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لازم است ذکر کنیم که محصول موردنظر نوعی مکمل تغذیه ای می باشد و جهت پیشگیری، تشخیص و درمان نیست.
 • مکمل موردنظر را باید در جای خشک و خنک و در دمای مناسب و کم تر از ۲۵ درجه سانتی گراد و به دور از دسترس کودکان نگه داری کرد.
 • زنان باردار و یا شیرده باید در جریان باشند که از مصرف مکمل موردنظر خودداری کنند و در صورت نیاز به مصرف با پزشک موردنظر خود مشورت کنند.
 • افرادی که به بیماری های خاصی مبتلا می باشند باید در صورت نیاز به استفاده از محصول، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنند.
 • افراد در صورتی که از داروهایی از قبیل فلوفنازین، آسپرین، استروژن ها و لیتیم استفاده می کنند باید قبل از استفاده از محصول موردنظر با پزشک خود مشورت کنند.
 • در صورتی که افراد سابقه بیماری سنگ کلیه، هموکروماتوز و یا تالاسمی داشته باشند باید در مصرف این محصول احتیاط کرده و قبل از اقدام به مصرف با پزشک خود مشورت کنند.
 • ممکن است افراد به اجزای تشکیل دهنده این مکمل حساسیت داشته باشند، در این گونه موارد باید از مصرف محصول موردنظر خودداری کنند.
 • به ندرت پیش آمده است که استفاده از قرص ویتامین C و رزهیپ با عوارض و اختلالاتی همراه باشد، اما مصرف بیش از حد آن می تواند در فرد ایجاد استفراغ، حالت تهوع، سردرد، سرگیجه و نفخ شکم کند.

شیوه مصرف

 • روش مصرف محصول موردنظر به این شکل می باشد که افراد بالای ۸ سال، باید روزانه یک عدد از قرص مکمل مورد نظر را به همراه با میزان آب کافی مصرف کنند.
 • افراد مصرف کننده باید در جریان باشند که از مکیدن و یا جویدن قرص خودداری کنند.

ترکیبات

از مهم ترین مکمل های تقویت کننده بدن افراد می توان به آن هایی اشاره کرد که دارای مواد معدنی و ویتامین های بسیار مفیدی می باشند. چرا که این عناصر دارای خواص و ویژگی های بسیار مفید و مؤثری برای کمک به فرد در زمینه تقویت سیستم ایمنی بدن و هم چنین تقویت پوست، مو و ناخن ها و جلوگیری از عوارض و اختلال های ناشی در آن ها هستند. قرص ویتامین C و رزهیپ ابورنز ۵۰ عدد از جمله یکی از مهم ترین مکمل ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن افراد می باشد که از ویتامین C و عنصر بسیار مؤثر رزهیپ تشکیل شده است که می توانند در کنار هم به عملکرد بهتر بدن و جلوگیری از ابتلای فرد به عوارض ناشی از بالا رفتن سن از قبیل پوکی استخوان و سائیدگی و چین و چروک و اختلالات پوستی، ریزش مو و سایر اختلالات دیگر کمک کنند. در جدول زیر به بررسی این دو عنصر به ازای میزان موجود از هر ترکیب در ۱ عدد قرص مکملی مورد بررسی به ازای درصد نیاز روزانه اشاره شده است:

نام ترکیب مقدار موجود در ۱ عدد قرص درصد نیاز روزانه
ویتامین C ۱۰۰۰ میلی گرم *
رزهیپ ۶۰ میلی گرم *

نتیجه گیری

بدن افراد برای این که بتواند عملکرد و فعالیت های خود را به درستی انجام دهد، به انواع مواد معدنی و ویتامین ها نیاز دارد. حال، برای دستیابی به این مواد بسیار ضروری برای بدن، باید از انواع مکمل ها و یا مواد غذایی سرشار از این مواد استفاده کند. بنابراین، ما در این متن به بررسی یکی از مهم ترین این مکمل ها یعنی قرص ویتامین C و رزهیپ ابورنز ۵۰ عدد اشاره کردیم و به این نتیجه رسیدیم که این محصول با دارای بودن ترکیبات بسیار مؤثر و مفید برای بدن از قبیل ویتامین Cو رزهیپ، می تواند دارای اثرات بسیار مفیدی در بدن از قبیل کمک به تقویت و بهبود سیستم ایمنی بدن در برابر انواع بیماری ها، کمک به تقویت و سلامتی پوست، مو و ناخن های افراد و جلوگیری از عوارض و اختلالات موجود در آن ها، مؤثر در کاهش دوران نقاهت و درمان بیمار، کمک به افراد در سنین بالا برای مقابله با عوارض و اختلالاتی از قبیل ریزش و سفیدی مو و هم چنین کم پشت شدن آن ها و دیگر خصوصیات دیگر باشد.