پارتیشن اداری چیست و نحوه نصب

برای تقسیم بندی فضاها می توانید از پارتیشن اداری مدرن استفاده کنید. امروزه در و دیوار در طراحی داخلی بسیار کمتر از گذشته استفاده می شود و تقریبا می توان گفت در بسیاری از موارد از طراحی حذف می شوند. پارتیشن اداری جایگزین مناسبی برای این تقسیم بندی هستند. چرا که هم فضاها را از هم تفکیک می کنند و هم ارتباط مناسبی بین قسمت های مختلف برقرار می کند و به بهبود ارتباطات کاری کمک قابل توجهی می کند.

پارتیشن بندی فضاها اصولا بر مبنای کاربری هر فضا صورت میگیرد، ما در پارتیشن اداری برای فضاهایی با کاربری اداری و رسمی پارتیشن های چوبیMDF  و شیشه را توصیه میکنیم تا فضاهای مدیریت، معاونت و بخش های اداری کاملا از هم تفکیک شوند. با حفظ حریم هر بخش ،توزیع مناسب نور طبیعی در محیط های اداری حائز اهمیت است از آنجایی که تمامی پنجره ها اصولا در اطراف فضا قرار دارند برای رساندن نور طبیعی به پارتیشن ها از شیشه استفاده می شود.

در محیط های دفتر باز و دوستانه توصیه پارتیشن اداری استفاده از آلومینیوم و شیشه است برای آنکه فضا به دور از فضای رسمی و کسل کننده اداری باشد، انتخاب پارتیشن های تمام شیشه ای یا آلمینیوم و شیشه  گزینه ای مناسب برای پارتیشن بندی فضاها محسوب می شود. چرا که این نوع پارتیشن ها هم قابلیت تفکیک فضا را دارند و هم شفافیت فضا و ارتباطات در محیط کار را حفظ می نمایند.

برای جذاب تر کردن فضای داخلی یک ساختمان، می‌توان از پارتیشن ها، که در طرح های متنوعی تولید می‌شوند استفاده کرد. تنها با استفاده از یک پارتیشن با طرح مناسب، می‌توان نمای خانه و یا محل کار را زیبا‌تر و منظم‌تر جلوه داد.

در کل، پارتیشن ها می‌توانند شکل و شمایل اداره و خانه شما را متحول کنند. پارتیشن های اداری می‌توانند بر عملکرد و فعالیت بخش‌های مختلف اداره و شرکت شما تأثیر مثبت داشته باشند و جلوه‌ای منظم و ساختارمند به آن ببخشند. اگر می‌خواهید در فضایی مدرن و منظم، به فعالیت‌های اداری خود ادامه دهید، از پارتیشن های اداری آکاژ غافل نشوید!

برای گرفتن مشاوره و انتخاب مناسب ترین محصول برای کاربرد مد نظر شما، با کارشناسان ما در تماس باشید.

منبع : ایلنا