کانادا پرزنت ورکر چیست؟

مصاحبه آقای نریمان پورطلایی از برند مهاجریست معرف پرزنت ورکر کانادا برای اولین بار در ایران

گزیده:

در یک گفتگوی خصوصی با آقای مهندس نریمان پورطلایی، صاحب امتیاز برند مهاجریست، به بررسی روش جدید کانادا پرزنت ورکر پرداختیم. این روش نوین، به مهاجران ایرانی این امکان را می‌دهد تا با سرعت و با اطمینان به کانادا مهاجرت کرده و زندگی بهتری را آغاز کنند.

برند مهاجریست زیر مجموعه هلدینگ بین المللی توسعه دهندگان (تاسیس ۱۳۸۵) است و اولین و با قدمت ترین وب سایت خدمات مهاجرتی در ایران می باشد.

گزارش کامل:

سوالات:

سوال اول:

گزارشگر: آقای پورطلایی، مهاجریست با معرفی روش کانادا پرزنت ورکر به عنوان یک راه حل نوین در مسیر مهاجرت به کانادا رونمایی کرده است. این روش به چه صورتی کار می‌کند و چطور به مهاجران کمک می‌کند؟

**آقای پورطلایی:

بله، ما با پرزنت ورکر کانادا به مهاجران این امکان را می‌دهیم که با تعیین تکلیف سریع پرونده و مدیریت برنامه‌ریزی شده، از ابتدا تا اقامت دائم کانادا را طی گام‌های مشخص و سریع بپیمایند. این سیستم به آنها این اطمینان را می‌دهد که ۳ تا ۶ ماه بعد مشخص میشود، آیا متقاضی موفق به گرفتن ویزای کانادا می‌شود یا خیر..

سوال دوم:

گزارشگر: چگونه مهاجریست تضمین می‌کند که این روش بهینه سازی شده و با رعایت استانداردهای اداره مهاجرت کانادا ارائه می‌شود؟

**آقای پورطلایی:

ما تمام تلاش خود را برای ارائه اطلاعات به‌روز و کارآمد انجام داده‌ایم. برخی از نکات فنی طرح را به دلیل کپی برداری رقبا در اینجا مطرح نمیکنم، اما طرح ۱۰۰٪ بر مبنای قوانین روز اداره مهاجرت کانادا طراحی شده است و تا سال ۲۰۱۵ اعتبار دارد که البته احتمال تمدید شرایط نیز میباشد.

سوال سوم:

گزارشگر: چه تفاوتی بین روش کانادا پرزنت ورکر و سایر روش‌های مهاجرت به کانادا وجود دارد؟

**آقای پورطلایی:

بسیاری از روش‌های مهاجرت به کانادا می‌توانند معطوف به مسائلی همچون طولانی شدن فرآیند، هزینه‌های زیاد و بلاتکلیفی باشند. با پرزنت ورک پرمیت کانادا، مهاجران نه تنها زمان مورد نیاز را به حداقل می‌رسانند بلکه با یک برنامه از پیش تعیین شده، هزینه‌ها را کاهش داده و ریسک خود را به حداقل می‌رسانند.

سوال چهارم:

گزارشگر: چگونه مهاجریست از نظر مدرک زبان در کانادا متقاضیان را حمایت می‌کند؟

** آقای پورطلایی:

در این راستا، به جای حضور در کلاس‌های زبان انگلیسی در ایران، مهاجران با برنامه پرزنت ویزیتور به کانادا سفر می‌کنند و در آنجا در یک دوره آموزشی زبان شرکت می‌کنند. این روش، با محیط زبانی فراوان و آموزش مکالمه‌ای فعال، آموزش زبان را تسریع می‌بخشد.

سوال پنجم:

گزارشگر: آیا همه میتوانند در برنامه کانادا پرزنت ویزا شرکت کنند یا محدودیت وجود دارد.

** آقای پورطلایی:

ظرفیت کاری ما محدود است و متقاضیان بالایی برای حضور در این طرح داریم لذا برای مدیریت زمان خودمان ابتدا وضعیت متقاضی را به دقت بررسی میکنیم و اگر از فیلتر ههای مهاجریست با موفقیت عبور کند با ایشان قرارداد میبندیم، اگر ببینیم متقاضی ای پرونده زمانبری بیش از استاندارد مهاجریست دارد آن را قبول نمیکنیم.

بنابراین متقاضیانی که ارزیابی اولیه مهاجریست را با موفقیت پشت سر بگذارند وارد پروسه قرارداد میشوند و بنابر محدودیت های زمانی خودمان نمی توانیم همه را قبول کنیم، گاهی حتی به ما پیشنهاد مبلغ بالاتری میدهند که آنها را وارد برنامه پرزنت ورکر نماییم اما با مراتب پوزش خود را به ایشان اعلام میکنیم.

سوال ششم:

گزارشگر: مهاجریست چه روشهای دیگری را برای متقاضیان مهاجرت یا اقامت در کشورها به علاقه مندان پیشنهاد میکند؟

** آقای پورطلایی:

مهاجریست فقط روش هایی را ارائه میکند که در زمان معرفی واقعا علمیاتی هستند و از ارائه پیشنهاداتی که ضریب موفقیت کمی دارند خودداری میکند. برخی از سایر روش ها و منابع ما شامل:

خلاصه:

مهاجریست با ارائه روش کانادا پرزنت ورکر، به مهاجران ایرانی این امکان را می‌دهد که با کاهش زمان و هزینه، به سرعت و با اطمینان به کانادا مهاجرت کرده و زندگی بهتری را آغاز کنند.