چند نکته مهم درباره خدمات اثاث کشی و حمل بار

در دنیای امروز به لطف تکنولوژی تمام کارها آسان‌تر و سریع‌تر شده است.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام ، تقریبا تمام مشاغل شکل آنلاین و اینترنتی گرفته اند، برای مثال در فرآیندی مانند اسباب کشی، شرکت‌های باربری بسیاری به صورت آنلاین فعالیت می‌کنند، انتخاب شما کدام است؟ انتخاب شما خدمات باربری سنتی است یا شرکت های حمل بار آنلاین؟

در روش سنتی شما باید در منطقه خود به دنبال یک باربری مطمئن بگردید کار زمانبری است، اما در روش آنلاین شما با جستجوی کلمه باربری اینترنتی یا اثاث کشی با گزینه‌های متعددی روبرو می‌شوید، با ما در این مطلب همراه باشید تا شما را برای انتخاب شرکت اتوبار مناسب راهنمایی کنیم.

 

خدمات شرکت‌های حمل و نقل شامل چیست؟
خدماتی که توسط شرکت های حمل و نقل ارائه می شود بسیار گسترده است، خدمات این شرکت ها فقط شامل ارسال کالا به مقصد مانند اسباب کشی نمی شود. این شرکت ها علاوه بر حمل کالا، خدماتی دیگر از جمله خدمات انبارداری، انجام امور تخلیه و بارگیری و حمل کالاهایی با شرایط خاص ارائه می‌دهند.

حمل و نقل کالا کار سخت و دشواری است، بنابراین باید یک شرکت متخصص در این زمینه انتخاب کنید. یک شرکت حمل و نقل خوب باید ویژگی هایی از جمله تحویل به موقع کالاها، انتقال سریع وسایل، داشتن تجربه بالا در زمینه باربری، ارائه خدمات پشتیبانی و بیمه وسایل داشته باشد.

خدمات شرکت های اتوبار چه تفاوتی با باربری دارد؟
بیشتر مردم چون برای حمل بار، بسته بندی و اسباب کشی منزل از شرکت‌های اتوبار و باربری استفاده می کنند، تفاوت آنها را نمی‌دانند. اول از همه به معنی کلمه اتوبار می‌پردازیم، قسمت اول این کلمه یعنی “اتو” از ابتدای کلمه اتومبیل می‌آید و قسمت دوم آن از کلمه باربری گرفته شده‌ است که در کنار هم قرار گرفته‌اند و “اتوبار” را تشکیل داده‌اند.

اتوبار به امور حمل و نقل و جابجایی بارهای زمینی گفته می‌شود که از طریق ماشین‌های باربری مثل وانت بار و کامیون صورت می گیرد، اما باربری شامل خدمات گسترده‌تری می‌شود مانند باربری زمینی، باربری هوایی و باربری دریایی که هر یک به صورت جداگانه شامل خدمات بسیار متنوعی می شوند.

 

 

چرا برای اسباب کشی به باربری نیاز داریم؟
وجود شرکت های باربری تهران و سایر شهرها، انجام اثاث کشی منزل را سهل و آسان کرده اند، برای اسباب کشی منزل نیاز به برنامه ریزی قبلی داریم و اگر برای این کار کمک نداشته باشیم باید زمان بسیار زیادی را صرف کنیم تا کار تمام شود آن هم در دنیای امروز که صرفه جویی در زمان برای تمام اقشار جامعه امری حیاتی است.

از طرفی دیگر نحوه بسته بندی و جمع کردن وسایل و اثاثیه اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا با گرانی این روزها آسیب رسیدن به یکی از وسایل ضرر زیادی به همراه دارد، همچنین باز کردن و چیدمان وسایل در مقصد هم بسیار اهمیت دارد، بنابراین کمک گرفتن از شرکت هایی که خدمات اسباب کشی آنلاین و باربری ارائه می دهند کار سخت اثاث کشی منزل را راحت می کنند.

هزینه اسباب کشی چطور محاسبه می شود؟
همه ما هنگام استفاده از هر خدماتی به دنبال میزان هزینه‌ای هستیم که قرار است صرف کنیم، زیرا صرفه‌جویی در هزینه‌ها یکی از اهداف مشترک بین تمام مردم است. نرخ اسباب کشی و نحوه محاسبه هزینه حمل بار کاملا مشخص است، برخی شرکت های باربری برای تعیین قیمت اسباب کشی نرخ ساعتی دارند.

وزن و تعداد وسایل، فاصله مبدا تا مقصد، میزان ساعت کار و تعداد کارگر اسباب کشی چند عامل تاثیرگذار و مهم در تعیین هزینه اسباب‌کشی هستند، معمولا در کلان شهرها هزینه ها کمی بیشتر است، مثلا هزینه اسباب کشی در تهران کاملا متفاوت از هزینه اسباب کشی در یک شهر کوچک است.

در اسباب کشی آنلاین شما می‌توانید با مراجعه به پلتفرم‌های آنلاین خدمات مانند «» به رایگان قیمت اسباب کشی و باربری در تهران یا سایر شهرها را قبل از شروع مراحل کار بگیرید و با آگاهی کامل مناسب ترین شرکت را انتخاب کنید.

 

 

قیمت باربری تهران چقدر است؟
هزینه باربری به این که شما قصد حمل اثاثیه در داخل شهر را دارید یا خیر، وابسته است. در تهران چون میزان ترافیک در داخل شهر زیاد است به صورت غیرمستقیم بر قیمت تاثیر می‌گذارد. البته اگر جابجایی در یک محدوده از شهر باشد مثلا مبدا و مقصد هر دو در شمال تهران باشند، هزینه باربری در تهران هم می‌تواند خیلی پایین باشد.

و اگر قصد باربری خارج از تهران دارید، یعنی حمل اثاثیه از تهران به شهری دیگر، باید بدانید که هزینه باربری تهران به شهرستان یا بالعکس بر اساس مسافتی است که ماشین اتوبار باید طی کند و با توجه به آن نرخ حمل اثاثیه تغییر می کند، هر چقدر مسافت بیشتر باشد قیمت باربری در تهران هم بیشتر است.