وبلاگ

رنگ مو سه صفر چیست؟

زمان مطالعه: ۳ دقیقهرنگ موی روشن یکی اززیباترین رنگ مو ها در سرتاسر دنیا است که بیشتر خانم ها آن را روی سر خود امتحان کرده اند. یکی ازرایج ترین راه های دستیابی به رنگ موی روشن،دکلره کردن مو است؛ اما از آن جایی که دکلره کردن موها می تواند آسیب های بسیار زیادی برای مو داشته باشد، بسیاری از افراد از انجام آن خودداری می‌کنند.بهترین راهکار برایروشن کردن موها بدون آسیب رساندن، استفاده از رنگ موی سه صفر است. اینرنگ موعاری از هر گونه مواد شیمیایی است که می‌تواندآسیب به موهای شما را به حداقل برساند. البته لازم به ذکر است که رنگ سه صفر قدرت بالای دکلره را نخواهد داشت و تا حدی می تواند موها را روشن کند، اما برای برخی از موها با تارهای بسیار تیره، توانایی رساندن به پایه را ندارد مگر آن که بار ها تکرار شود.
رنگ موی سه صفر چیست؟ رنگ موی سه صفر با نام های e20 و واریاسیون ۰۰۰ یک رنگ موی روشن کننده است که باعث بی رنگ کردن پیگمنت‌های رنگ‌مو می‌شود و تارهای مو را برای پذیرش رنگ هایی که بعد از استفاده، گذاشته می شود، مهیا کرده و در واقع باعث روشن‌تر کردن و نزدیک‌تر کردن مو به رنگ موردنظر می شود. این رنگ ..

ترس های کودکان در سنین مختلف

تاریخ آخرین آپدیت j F Y
ترس های کودکی را بسیاری از افراد شاید به خاطر داشته باشند. بیشتر افراد در کودکی و در سنین مختلف ترس های متفاوتی را تجربه می کنند که بر حال روحی و اعتماد به نفس آنها می تواند تاثیر منفی بگذارد. برخی از این ترس ها طبیعی می باشند و با افزایش سن از بین می روند اما برخی از آنها تا سالها همراه فرد باقی می مانند و مشکلاتی را برای او به وجود می آورند. در ادامه به معرفی ترس های کودکان در سنین مختلف می پردازیم.
ترس های کودکان تا دو سالگی ترس های کودکان تا ۲ سالگی به چند دسته تقسیم می شود:
ترس از غریبه ها قابلیت تشخیص چهره در نوزادان تازه متولد نیز وجود دارد و آنها می توانند چهره پدر و مادر خود را از غریبه ها تشخیص دهند. اضطراب جدایی در کودکان از ۶ تا ۸ ماهگی آغاز می شود. این ترس به نوعی از کودک مراقبت می کند. زیرا کودک تازه به چهار دست و پا راه رفتن افتاده و این ترس باعث می شود چندان از پدر و مادرش دور نشود. کودکان در سن دو سالگی این ترس را پشت سر می گذارند اما ممکن است چندان به دیدن چهره های غریبه تمایلی نداشته باشند.
شنیدن صداهای بلند به دلیل اینکه حواس پنجگانه کود..

ورزش کشور یتیم شد!

روز گذشته ویدیویی از مجمع فدراسیون کشتی منتشر شد که در آن علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با پولادگر معاون وزیر ورزش باهم درگیری لفظی پیدا کردند. این اولین بار نبود که قهرمان المپیک و جهان با مدیران عالی رتبه ورزش ایران درگیر می شود. چندی پیش بود که علیرضا دبیر با وزیر ورزش درگیر شده بود.
علیرضا دبیر در سالهای اخیر و از روزی که به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شده تلاشهای زیادی برای کشتی و کشتی گیران کرده است. از بازسازی خانه کشتی و سر و سامان دادن به کشتی گیران ملی پوش و ایجاد فضایی خوب برای آنها تا نظارت بر روی تیم های ملی و گرفتن اسپانسر برای ملی پوشان. در این که دبیر در سالهای اخیر تلاشهای زیادی برای کشتی کرده شکی نیست اما رفتار و گفتار او در شان یک رئیس فدراسیون مدال آور نیست. با رفتارهای علیرضا دبیر در مقابل مدیران ورزش کشور، این بستر برای دیگر مدیران فدراسیونها باز شده تا آنها هم هر طور دلشان می خواهد با وزیر و معاونینش صحبت کنند تا حرفشان را به کرسی بنشانند. با این رویه به نظر می رسد شان و منزلت وزیر ورزش از بین رفته و دیگر حرف آنها اعتبار و قدرتی ندارد.
روزی که حمید سجادی به عنو..

چرا مکمل کلسیم برای کودکان اهمیت دارد

مکمل کلسیم کودکان به منظور تامین کلسیم مورد نیاز کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. این مکمل در پیشگیری از پوکی استخوان موثر می باشد.
کلسیم به عنوان یک ماده معدنی ضروری برای مصرف در تمامی بازه های سنی شناخته می شود. همه بازه های سنی می بایست به صورت روزانه از کلسیم استفاده کنند تا شاهد افزایش چگالی استخوان های خودشان باشند. اما در میان تمامی بازه های سنی، شاید مصرف کلسیم در کودکان واجب تر و ضروری تر باشد. به همین خاطر، بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که افراد از مکمل کلسیم کودکان برای کودکان استفاده کنیم.
شاید بسیاری از والدین از اهمیت استفاده از کلسیم برای کودکان اطلاعات کافی نداشته باشند. همین موضوع باعث می شود که والدین از مکمل کلسیم کودکان استفاده نکنند. با توجه به اهمیت بسیار زیاد کلسیم برای کودکان، در ادامه این مقاله در رابطه با کلسیم و تاثیر آن در رشد کودکان صحبت می کنیم.
کلسیم چیست و چه کاری انجام می دهد؟ کلسیم از جمله مواد معدنی ضروری برای بدن محسوب می شود که نقش موثری در بهبود عملکردهای مختلف بدن دارد. این ماده معدنی باید از طریق رژیم غذایی مناسب برای بدن تامین گردد. در غیر ..

کپسول پیگمنتا جادوی شادابی پوست

اگر به جوانی و شادابی پوست خود اهمیت می دهید، می توانید اقدام به خرید کپسول پیگمنتا کنید و از راز شاداب کننده این مکمل برای پوست بهره مند شوید.
حتما تا به حال جلوی آینه ایستاده اید و به پوست خود نگاه کرده اید. پوست ما در اثر افزایش سن، دچار کدری و یک سری چین و چروک ها می شود و شاید نتوان به طور کامل، پوست را از بروز چین و چروک های مختلف و کدری محافظت کرد. در حال حاضر، بهترین روش برای پیشگیری از چین و چروک های پوستی و شاداب کردن پوست، مراقبت کردن بیشتر از پوست است. کپسول پیگمنتا یکی از بهترین مکمل های تغذیه ای است که برای حفظ شادابی و جوانی پوست استفاده می شود.
کپسول پیگمنتا یک مکمل منحصر به فرد است که به صورت اختصاصی برای شادابی و جوانی و زیبایی پوست استفاده می شود. شاید برای شما این سوال مطرح شود که این کپسول چرا به عنوان جادوی شادابی پوست شناخته می شود؟ در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با خواص این کپسول آشنا شوید.
چرا شادابی پوست ما مهم است؟
پوست بزرگ ترین ارگانی است که بر روی تمامی ارگان های بدن ما کشیده شده است. پوست وظایف مختلفی در بدن ما دارد و می تواند باعث محا..

طرح جامع مدیریت آموزشی کشور

از طرف کمیسیون آموزش و تحقیقات نمایندگان ادوار مجلس از من خواسته شد تا نظراتم را راجع به آموزش یکپارچه به صورت طرح قانونی در آورم. ضمن استقبال از هر گونه نقد و پیشنهاد اینک طرح به صورت زیر تقدیم می‌کنم: