قرص تاخیری گیاهی بدون عوارض برای مردان

برای یک مرد، عملکرد جنسی با کیفیت باعث ارتقای هویت مردانه و بالا بردن اعتماد به نفس او خواهد بود. بنابراین، عملکرد جنسی با کیفیت در مردان بسته به عملکرد نعوظ اندام جنسی آنها اهمیت بسیاری دارد. امروزه اقرار به گلودرد یا هموروئید در مردان بسیار آسان است. اما اعتراف به اختلال نعوظ مغایر با نفس مردانه است و به خصوص اگر این اختلال در اواسط زندگی و بالا رفتن سن رخ دهد که مشکوک به ورود فرد در مرحله یائسگی مردانه باشد.
اختلال نعوظ چیست؟ اختلال نعوظ ED به عنوان ناتوانی در رسیدن و حفظ نعوظ در طول مقاربت تعریف می شود که منجر به تجربه فرد از میل جنسی ناکافی، ارگاسم ناکارآمد و انزال عقب مانده یا زودرس می شود. اخیرا، اختلال نعوظ به عنوان شایع‌ ترین مشکل جنسی در میان مردان و شکایت همه مردان صرف نظر از سن، نژاد و فرهنگ شناخته شده است، نا گفته نماند سن مهمترین عامل خطر برای اختلال نعوظ است. شما می توانید برای دریافت مشاوره جنسی رایگان با داروخانه آنلاین تماس بگیرید.

تاثیر قرص تاخیری گیاهی در انزال و اختلال نعوظ محرک‌های گردش خون: برخی مکمل های تقویت قوای جنسی و قرص تاخیری گیاهی حاوی گیاهانی مانند زن..

برای یک مرد، عملکرد جنسی با کیفیت باعث ارتقای هویت مردانه و بالا بردن اعتماد به نفس او خواهد بود. بنابراین، عملکرد جنسی با کیفیت در مردان بسته به عملکرد نعوظ اندام جنسی آنها اهمیت بسیاری دارد. امروزه اقرار به گلودرد یا هموروئید در مردان بسیار آسان است. اما اعتراف به اختلال نعوظ مغایر با نفس مردانه است و به خصوص اگر این اختلال در اواسط زندگی و بالا رفتن سن رخ دهد که مشکوک به ورود فرد در مرحله یائسگی مردانه باشد.

اختلال نعوظ چیست؟

اختلال نعوظ ED به عنوان ناتوانی در رسیدن و حفظ نعوظ در طول مقاربت تعریف می شود که منجر به تجربه فرد از میل جنسی ناکافی، ارگاسم ناکارآمد و انزال عقب مانده یا زودرس می شود. اخیرا، اختلال نعوظ به عنوان شایع‌ ترین مشکل جنسی در میان مردان و شکایت همه مردان صرف نظر از سن، نژاد و فرهنگ شناخته شده است، نا گفته نماند سن مهمترین عامل خطر برای اختلال نعوظ است. شما می توانید برای دریافت مشاوره جنسی رایگان با داروخانه آنلاین تماس بگیرید.

قرص گیاهی تاخیری

تاثیر قرص تاخیری گیاهی در انزال و اختلال نعوظ

محرک‌های گردش خون:

برخی مکمل های تقویت قوای جنسی و قرص تاخیری گیاهی حاوی گیاهانی مانند زنجبیل، عصاره خاکستر خار دار، زردچوبه، خار مریم و عصاره چغندر اغلب در افراد سرد مزاج استفاده می شود و موثر هستند.

تقویت کننده های تستوسترون:

جایی که تستوسترون پایین است قرص تاخیری گیاهی و محصولاتی حاوی آشواگاندا، شیساندرا، تریبولوس و جینسینگ نمونه هایی از کمک رسان ها هستند. مطالعات نشان می دهد که عصاره های جینسینگ به عنوان مثال جینسنگ پاناکس قرمز باعث تحریک تولید تستوسترون می شود. برخی دیگر ادعا می کنند که سطح تستوسترون را با افزایش سطح واقعی تستوسترون یا کم کردن تستوسترون آزاد آن افزایش می دهند، که در حالت کلی باعث افزایش تستوسترون می شود. البته در برخی از قرص های تاخیری گیاهی می توان این گیاهان را یافت.

جینسینگ در قرص تاخیری گیاهی یک گیاه آداپتوژن انرژی زا است که برای تقویت سطح تستوسترون و انرژی استفاده می شود. توانایی بدن برای کنترل استرس های محیطی و مبارزه با عدم تعادل بیوشیمیایی را افزایش می دهد. وقتی فرد خسته است انرژی می دهد و دراسترس و اضطراب بیش از حد آرام بخش می باشد. همچنین هورمون های جنسی مانند تستوسترون را افزایش می دهد و پاسخ های جنسی را در مردان و زنان افزایش خواهد داد. بنابراین به عنوان انرژی زا، مقوی و بالا برنده هورمون های جنسی شناخته می شود و در اغلب قرص های تاخیری گیاهی به کار گرفته می شود.

از بین بردن خستگی:

زمانی که بدن در حالت خستگی جسمی و ذهنی می باشد، به این حالت آداپتوژن گفته می شود که قرص تاخیری گیاهی که تشکیل شده از گیاهان نام برده است می تواند از خستگی ذهنی و جسمی شما جلوگیری کند، به عنوان مثال از جینسینگ، آشواگاندا، شیساندرا می توان نام برد.

گیاهان موجود در قرص تاخیری گیاهی

گیاهان متنوعی را در سراسر آسیا می توان یافت چند نمونه از آنها شامل جینسینگ و تریبولوس می باشند.

برخی از قرص های گیاهی تاخیری که باعث تحریک تستوسترون می شوند ارزش بالایی دارند به خصوص در مردانی که دچار کاهش تستوسترون هستند. و برخی که از قرص تاخیری گیاهی و گیاهان انرژی زا استفاده می کنند مانند جینسینگ به مردان خسته جسمی و فکری کمک بسیاری خواهد کرد. در برخی از کشورها مقداری از عصاره شاخ گوزن در قرص های تاخیری استفاده شده است، زیرا دارای موادی است که به بهبود زود انزالی و نعوظ کمک خواهد کرد.

عصاره گیاه یام وحشی:

یام وحشی یک گونه گیاهی است که در برخی مناطق شمالی امریکا رشد می‌کند. این گیاه از خانواده یام است و دارای ریشه‌های قوی و پیچیده است. یام وحشی در طب سنتی استفاده می‌شود و برخی خواص آن به عنوان یک گیاه دارویی معتبر شناخته شده‌اند. معمولاً ریشه‌های یام وحشی برای تسکین درد و التهاب‌های مفصلی استفاده می‌شود.

همچنین، خواص دیگری مانند تنظیم هورمون‌ها و افزایش نیروی جنسی را نیز در بر دارد. با این حال، قبل از استفاده از هر گونه گیاه دارویی و یا قرص تاخیری گیاهی، توصیه می‌شود با پزشک یا متخصص مربوطه مشورت کنید.

جینکو بیلوبا:

این یک نمونه از یک گیاه مقوی است که سیستم های بدن ما را متعادل می کند. وقتی فرد دچار خستگی ذهنی و جسمی است انرژی می دهد و وقتی استرس دارد به فرد آرامش می دهد. گردش خون را افزایش می دهد که مردان را برای یک رابطه پرشور و حرارت و لذت بخش محیا میکند و انرژی جنسی را افزایش خواهد داد.

جینکو به نام ترپن لاکتون تقویت کننده گردش خون، جریان خون در داخل مغز و اندام تناسلی را افزایش می دهد و افزایش قابل توجهی تولید دوپامین، آدرنالین و سایر انتقال دهنده های عصبی در مغز برای برانگیختگی میل جنسی و تمرکز را بهبود می بخشد. که در اغلب قرص تاخیری گیاهی وجود دارد.

تریبولوس:

این گیاه از دیرباز به عنوان یک داروی عامیانه در اروپای شرقی و بلغارستان برای کمبود میل جنسی توسط افراد استفاده می شده است. خواص این ماده قدرتمند با افزایش تولید اسپرم، استقامت جنسی و بالا بردن سطح تستوسترون مرتبط است. این گیاه که به نام انگور سوراخ دار نیز شناخته می شود، در چند سال گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

از آنجایی که تستوسترون برای مردان نقش بسیار مهمی دارد، استفاده از این گیاه می تواند بسیار مفید باشد. این گیاهی به قدری قدرتمند است که حتی ورزشکاران برای ساخت عضلات سخت و محکم از آن در رژیم مکملی خود استفاده می کنند. که در برخی از قرص تاخیری گیاهی بابت تحریک مردان استفاده می شود.

یوهیمبین:

یکی از گیاهان آسیایی است که از درختی همیشه سبز، بومی کشورهای آفریقای غربی کنگو، کامرون و گابن سرچشمه می گیرد، این تنها گیاهی است که در مرجع فهرست پزشکان به عنوان حمایت کننده از بهبود عملکرد جنسی ذکر شده است. یوهیمبین به عنوان اولین داروی گیاهی برای درمان ناتوانی جنسی توسط پزشکان تائید شد همچنین ویاگرا گیاهی لقب گرفت.

همچنین به عنوان یک مهارکننده مونوآمین اکسیداز باعث افزایش سروتونین در مغز می شود. یوهیمبین دارای عملکرد دوگانه غرایز جنسی است با جابجایی اپی نفرین از گیرنده های آلفا-۲ آدرنرژیک در ناحیه لگن، عملکرد جنسی را بهبود می بخشد. و از طریق تامین اپی نفرین از گیرنده های آلفا-۲ به سیستم عصبی مرکزی (مغز) تمایل به برانگیختگی را افزایش می دهد.

ال-آرژنین:

ال-آرژنین یک آمینو اسید است که در پروتئین ها وجود دارد. همچنین، به نام آرژنین، این اسید آمینه برای انجام سنتز اکسید نیتریک مورد نیاز است که رگ‌های خونی را شل می‌کند و اجازه می‌دهد خون بیشتری در شریان‌ها جریان یابد. ال-آرژنین در درمان و پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی و در درمان ناباروری مردان امیدوارکننده بوده است. با خواص آنتی اکسیدانی خود، ال آرژنین می تواند بخشی جدایی ناپذیر از هر مکمل سلامت جنسی و قرص تاخیری گیاهی باشد.

ریشه ماکا:

این ریشه بومی هزاران سال است که کشت می شود. ریشه ماکا که به دلیل توانایی های افزایش انرژی خود شناخته شده است، از جایگاه ویژه ای در بین گیاهان دارویی و جویندگان سلامت جنسی برخوردار است. این گیاه مانند جینسینگ برای افزایش قدرت، میل جنسی و عملکرد جنسی استفاده می شود.

برگ گزنه:

در میان خواص فراوانی که برگ گزنه دارد، این گیاه برای سلامت پروستات و پیشگیری از بیماری های پروستات، به ویژه پروستاتیت که التهاب غده پروستات است، موثر می باشد. مشکلات پروستات می تواند در زندگی جنسی سالم اختلال ایجاد کند. گزنه همچنین به عنوان یک ترمیم کننده کلی بدن و همچنین یک داروی ادرارآور و ضد التهاب طبیعی در نظر گرفته می شود، همچنین سرشار از آهن، زینک و کلروفیل است.

نکات پایانی

در عصر حاضر، طیف گسترده ای از داروها و سایر روش های درمانی ابتکاری وجود دارد که شامل درمان های گیاهی با استفاده از قرص تاخیری گیاهی، درمان و مشاوره روانی-جنسی، درمان دارویی موضعی و سیستمیک، درمان با کمک دستگاه، تحریک الکترومغناطیسی برای بهبود عملکرد عصبی و عروقی لگن و عضلات می شود.

اگرچه ما بر انزال تاکید زیادی داریم، در آموزه های طب سنتی، به بهبود سلامت از طریق کنترل انزال و پرهیز از انزال در حین فعالیت جنسی اشاره شده است، از این رو این باور عمومی که انزال بیش از حد منجر به ضعف و سلامتی بیمار می شود!