قرص گیاهی تقویت قوای جنسی مردان

تاریخ آخرین آپدیت j F Y
قوای جنسی نیروی محرکه ای است که باعث ایجاد رابطه با جنس مخالف می شود. وجود این نیرو در انسان از این جهت مهم است که در ادامه حیات انسان بسیار اثرگذار است. با وجود این نیرو است که ارتباط بین زن و مرد شکل می گیرد و حیات ادامه می یابد. امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی، تغذیه افراد، کاهش فعالیت های بدنی و آب و هوا، قوای جنسی مردان و زنان به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته است. کاهش نرخ باروری، کاهش لذت جنسی و در مواردی عدم رضایت جنسی در رابطه زناشویی از اثرات کاهش انرژی جنسی می باشد که باید حتما درمان گردد.
شما می توانید جهت خرید مکمل تقویت قوای جنسی مردان از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .
علائم کاهش میل جنسی در آقایان چیست؟ کاهش علاقه فرد به داشتن رابطه جنسی داشتن حداکثر یک تا دو بار نزدیکی در ماه نداشتن حس یکی بودن با همسر در هنگام انجام نزدیکی تمایل به نوازش تنها در اتاق خواب تمایل طرف مقابل به ایجاد رابطه در اکثر موارد تصور رابطه جنسی به شکل یک وظیفه نداشتن تصورات شهوانی نسبت به همسر خود چه عواملی روانی و فیزیکی در کاهش قوای جنسی مردان موثر می باش..

تاریخ آخرین آپدیت j F Y

قوای جنسی نیروی محرکه ای است که باعث ایجاد رابطه با جنس مخالف می شود. وجود این نیرو در انسان از این جهت مهم است که در ادامه حیات انسان بسیار اثرگذار است. با وجود این نیرو است که ارتباط بین زن و مرد شکل می گیرد و حیات ادامه می یابد. امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی، تغذیه افراد، کاهش فعالیت های بدنی و آب و هوا، قوای جنسی مردان و زنان به طور قابل ملاحظه ای کاهش یافته است. کاهش نرخ باروری، کاهش لذت جنسی و در مواردی عدم رضایت جنسی در رابطه زناشویی از اثرات کاهش انرژی جنسی می باشد که باید حتما درمان گردد.

تقویت قوای جنسی آقایانشما می توانید جهت خرید مکمل تقویت قوای جنسی مردان از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

علائم کاهش میل جنسی در آقایان چیست؟

 • کاهش علاقه فرد به داشتن رابطه جنسی
 • داشتن حداکثر یک تا دو بار نزدیکی در ماه
 • نداشتن حس یکی بودن با همسر در هنگام انجام نزدیکی
 • تمایل به نوازش تنها در اتاق خواب
 • تمایل طرف مقابل به ایجاد رابطه در اکثر موارد
 • تصور رابطه جنسی به شکل یک وظیفه
 • نداشتن تصورات شهوانی نسبت به همسر خود

چه عواملی روانی و فیزیکی در کاهش قوای جنسی مردان موثر می باشند؟

 • ضعف و خستگی موقت همراه با افسردگی
 • داشتن حس گناه و شرمندگی در هنگام آمیزش
 • داشتن اضطراب از احتمال عدم توانایی آمیزش
 • باورهای غلط در رابطه با سرکوب امیال جنسی که از طریق خانواده به فرد القا گشته.
 • داشتن استرس های روحی و روانی ناشی از مشکلات زندگی
 • داشتن نقص در دستگاه تناسلی
 • داشتن بیماری های آمیزشی
 • ابتلا به دیابت که باعث اختلال در کنترل اعصاب می گردد.
 • ابتلا به بیماری های داخلی و قلبی و عروقی
 • افزایش سن و کهولت

کپسول گیاهی دایان مکث دایان فارماشما می توانید جهت خرید کپسول گیاهی دایان مکث دایان فارما از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

مشکلات جنسی مردان چیست؟

مشکلات جنسی مردان به دو دسته تقسیم می شود. دسته اول به لذت جنسی باز می گردد. زمانی که فرد دچار مشکل در لذت جنسی می باشد در حقیقت این مشکل باعث بروز مشکلاتی در بالا بردن لذت جنسی در خود فرد یا شریک او می گردد. مشکلاتی همانند نعوظ و زودانزالی در این دسته جای می گیرند. دسته دوم مربوط به باروری مردان است و فرد قدرت باروری ندارد.

چرا باید مشکلات جنسی را برطرف کرد؟

مشکلات جنسی در مردان پیامدهای ناخوشایندی را در بر دارد. به طور مثال زودانزالی یکی از مشکلاتی است که بسیاری از مردان با آن درگیر هستند. این مشکل باعث می شود تا مشکلاتی در رابطه زناشویی ایجاد شود. زمانی که فرد دچار زودانزالی است رابطه کیفیت بالایی معمولا نخواهد داشت و طرف مقابل رابطه دچار نارضایتی می گردد و حتی رابطه بسیاری مواقع به طلاق می انجامد. کاهش قوای جنسی مردان و سردی آنها و عدم رغبت به برقراری رابطه جنسی نیز یکی از مشکلاتی است که فرد مقابل رابطه را دچار عدم رضایت می کند و مشکلاتی را در زندگی آنها پدید می آورد. با توجه به دلایل گفته شده بهتر است با تقویت قوای جنسی این مشکلات برطرف گردند. با تقویت قوای جنسی سردی بدن از بین می رود و عملکرد پروستات بهبود می یابد. تقویت قوای جنسی کیفیت اسپرم را نیز بالا می برد و قدرت باروری مرد را افزایش می دهد.

کپسول هورنی گوت پلاسشما می توانید جهت خرید کپسول هورنی گوت پلاس از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

برای درمان کاهش قوای جنسی مردان چه باید کرد؟

درمان این مسئله به علت آن بستگی دارد. اگر عامل یک بیماری زمینه ای باشد لازم است با پزشک مشورت شود تا علت را شناسایی کرده و داروی مناسب را برای آن پیشنهاد دهد. اگر مشکل روحی و روانی باشد باید با روانشناس در این رابطه به صحبت نشست.
به صورت کلی داشتن سبک زندگی سالم، رژیم غذایی سالم، خواب کافی و کنترل استرس می تواند در بهبود قوای جنسی موثر باشد. در کنار این موارد مکمل هایی نیز برای افزایش دادن قوای جنسی در بازار موجود می باشند. این مکمل ها باعث افزایش تستوسترون، بهبود عملکرد پروستات و افزایش تعداد و تحرک اسپرم، درمان زودانزالی، تقویت نعوذ و تقویت قدرت باروری می گردند. برخی از این مکمل ها گیاهی و برخی شیمیایی هستند. برخی از مکمل های شیمیایی دارای عوارضی همچون سرگیجه، مشکلات گوارشی، سردرد، اختلال در بینایی و قرمز شدن موقت پوست هستند و به همین دلیل بسیاری ترجیح می دهند از مکمل های گیاهی استفاده کنند. قرص های تقویت جنسی گیاهی مناسب مردان معمولا بدون عوارض هستند و به همین دلیل افراد بیشتری به مصرف آنها روی می آورند.

آیا قرص گیاهی در تقویت قوای جنسی مردان موثر است؟

همانطور که اشاره شد امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند از قرص های گیاهی برای تقویت میل جنسی خود استفاده نمایند. گیاهان منبعی غنی برای بهبود قوای جنسی مردان می باشند و مکمل هایی که در ترکیب خود از این گیاهان استفاده می کنند می توانند تاثیرات شگرفی بر میل جنسی بگذارند:

جینسینگ: یکی از معروف ترین گیاهان برای افزایش میل جنسی جینسنگ می باشد. این گیاه حاوی آنتی اکسیدان است و محرک قلب می باشد. این ماده بر روی مرکز عصبی مغز و غدد درون ریز تاثیر می گذارد و در افزایش میل جنسی بسیار موثر است.

سیر: سیر میزان تستوسترون را افزایش می دهد و هورمون کورتیزول یا استرس را کاهش می دهد. این گیاه روی مویرگ ها و انقباض عضلات قلب تاثیر می گذارد و باعث انبساط رگ های ناحیه آلت تناسلی می شود.

چوب میخک، خردل، جوز هندی، فلفل کاین، کاری،گشنیز، عشبه بیابانی و فلفل قرمز از جمله دیگر مواد طبیعی و گیاهی هستند که نقش بسیار مهمی در تقویت میل جنسی مردان دارند. با قرار دادن این مواد در رژیم روزانه می توان از خواص طبیعی آنها بهره برد و یا از قرص های گیاهی استفاده نمود که از این مواد در ترکیب خود استفاده نموده اند.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

 • چگونه به تقویت اسپرم کمک کنیم؟
 • ده روش طبیعی برای تقویت قوای جنسی!

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

 • ویال خوراکی رد جنسینگ چوافارم
 • قرص پاورگل گل دارو
 • کپسول گیاهی لاوویگ سبز دارو

لطفا امتیاز خود را به این مقاله ثبت نمایید[کل: ۰ میانگین: ۰]