نحوه انتخاب بین ضد تعریق و دئودورانت

تاریخ آخرین آپدیت j F Y
یکی از مشکلاتی که افراد در زندگی خود دارند تعریق و بوی نامطبوع آن می باشد. هوای گرم و فعالیت های روزانه باعث می شود بدن ما دچار تعریق شود. تعریق به خودی خود بد نیست اما رطوبت و بوی نامطبوع آن حس ناخوشایندی را در فرد به وجود می آورد. برای برطرف کردن این مشکل محصولات ضد تعریق و دئودورانت ها به بازار آمده اند تا میزان تعریق ما کاهش یابد و از طرفی بوی نامطبوع تعریق بر طرف گردد.
شما می توانید جهت خرید محصولات ضد تعریق از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .
تفاوت دئودورانت و ضد تعریق بسیاری از افراد از دئودورانت و ضد تعریق استفاده می کنند بدون اینکه کارایی آن را بدانند. در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .
مام ضد تعریق به محصولاتی گفته می شود که در فرمولاسیون آنها از آلومینیوم استفاده شده است. وجود آلومینیوم باعث می شود فرآیند تعریق قطع گردد و با بوی ضد تعریق، بوی نامطبوع تعریق برطرف گردد.
دئودورانت این محصولات تنها رفع کننده بوی بد تعریق می باشند. در این محصولات از روغن معطر، اسانس و الکل استفاده شده و خواص آنتی باکتریال دارند. دئودورانت ها از تعریق..

تاریخ آخرین آپدیت j F Y

یکی از مشکلاتی که افراد در زندگی خود دارند تعریق و بوی نامطبوع آن می باشد. هوای گرم و فعالیت های روزانه باعث می شود بدن ما دچار تعریق شود. تعریق به خودی خود بد نیست اما رطوبت و بوی نامطبوع آن حس ناخوشایندی را در فرد به وجود می آورد. برای برطرف کردن این مشکل محصولات ضد تعریق و دئودورانت ها به بازار آمده اند تا میزان تعریق ما کاهش یابد و از طرفی بوی نامطبوع تعریق بر طرف گردد.

ضد تعریقشما می توانید جهت خرید محصولات ضد تعریق از طریق وب سایت داروخانه آنلاین اقدام نمایید .

تفاوت دئودورانت و ضد تعریق

بسیاری از افراد از دئودورانت و ضد تعریق استفاده می کنند بدون اینکه کارایی آن را بدانند. در ادامه به توضیح این موارد می پردازیم .

مام ضد تعریق

به محصولاتی گفته می شود که در فرمولاسیون آنها از آلومینیوم استفاده شده است. وجود آلومینیوم باعث می شود فرآیند تعریق قطع گردد و با بوی ضد تعریق، بوی نامطبوع تعریق برطرف گردد.

دئودورانت

این محصولات تنها رفع کننده بوی بد تعریق می باشند. در این محصولات از روغن معطر، اسانس و الکل استفاده شده و خواص آنتی باکتریال دارند. دئودورانت ها از تعریق جلوگیری نمی کنند و تنها بوی نامطبوع تعریق را از بین می برند.

مام رول ضد تعریق اینتسا مدل Ambra D Arabiaمام رول ضد تعریق اینتسا مدل Ambra D Arabia را از طریق وب سایت داروخانه آنلاین تهیه نمایید.

محصولات ضد تعریق و دئودورانت

در بازار برخی از محصولات ویژگی های ضد تعریق و دئودورانت را در یک محصول ارائه داده اند. می توانید برای بهره بردن از مزایای هر کدام از این محصولات، از آنها استفاده کنید.

انتخاب دئودورانت یا ضد تعریق

با توجه به تفاوت این دو محصول شما می توانید به راحتی محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید. اگر با تعریق و رطوبت آن مشکلی ندارید و تنها می خواهید از بوی نامطبوع آن جلوگیری کنید دئودورانت انتخاب مناسبی است در غیر این صورت ضد تعریق می تواند مناسب شما باشد. در نهایت می توانید از محصولاتی استفاده کنید که خواص ضد تعریق و دئودورانت را با هم ارائه داده اند.

انواع دئودورانت و ضد تعریق

به طور کلی هر دوی این محصولات در شکل اسپری، صابونی یا جامد و مایع یا رولی در بازار موجود می باشند. نوع ژلی نیز در دسته مایع قرار می گیرد.

  • استیکی- جامد: این مدل خشک می باشد و اثری خشک بر روی پوست دارد. از مواد ضد حساسیت و تسکین دهنده در این محصولات استفاده می شود. رنگ آنها معمولا سفید است و پس از مدتی حالت گچی روی لباس ایجاد می کنند.
  • مایع- رولی: این مدل مایع و بی رنگ می باشد. به دلیل بافت مایع روی پوست حس رطوبت به جا می گذارد و باید اجازه داد روی پوست خشک شود و بعد لباس پوشید.
  • اسپری ها: این نوع به سرعت روی پوست خشک می شود و در زمان طولانی تری از تعریق و بوی بد جلوگیری می کنند.

اسپری ضد تعریق مردانه کاسپین مدل ultimate dryاسپری ضد تعریق مردانه کاسپین مدل ultimate dry را از طریق وب سایت داروخانه آنلاین تهیه نمایید.

آیا ضد تعریق و دئودورانت مردانه و زنانه تفاوت دارد؟

بسیاری تصور می کنند به دلیل اینکه زنان غدد تعریق بیشتری نسبت به مردان دارند باید ضدتعریق و دئودورانت آنها نیز متفاوت باشد اما اینطور نیست. غدد تعریق مردان به نسبت زنان بیشتر عرق می کند و بنابراین میزان تعریق در مرد و زن چندان تفاوتی ندارد. با توجه به این مسئله ضد تعریق و دئودورانت مردانه و زنانه از لحاظ ساختار تفاوتی با هم ندارد. تنها تفاوت در نوع عطر و رایحه ضد تعریق ها و دئودورانت ها می باشد که با توجه به خصوصیات و روحیات مردان و زنان انتخاب می شود.

چرا پس از مدتی ضد تعریق و دئودورانت بی اثر می شود؟

بسیاری افراد شکایت دارند که پس از مدتی اثر ضد تعریق یا دئودورانت آنها کم می شود. توصیه می شود هر ۶ ماه نوع ضد تعریق یا دئودورانت خود را عوض کنید زیرا بدن به فرمولاسیون آن محصول مقاوم می گردد و کمتر تاثیر می گیرد.

آیا استفاده از ضد تعریق و دئودورانت بی خطر است؟

برای بسیاری این تصور سالها ایجاد شده بود که ضد تعریق و دئودورانت به دلیل داشتن آلومینیوم سرطان زا می باشند. اما با تحقیقات پزشکی این نتیجه حاصل شد که ارتباطی بین سرطان و استفاده از این محصولات وجود ندارد. تنها خطر این محصولات می تواند به دلیل نداشتن ph مناسب آنها باشد. پس هنگام خرید از برندهای شناخته شده محصول موردنظر خود را انتخاب کنید تا مطمئن باشید با پوست شما سازگار است و حساسیتی ایجاد نمی کند.

مام رول مردانه فرش بامبو شونمام رول مردانه فرش بامبو شون را از طریق وب سایت داروخانه آنلاین تهیه نمایید .

بهترین زمان استفاده از ضد تعریق و دئودورانت

توصیه می شود همیشه از این محصولات پس از حمام یا زمانی که پوست تمیز می باشد استفاده کنید. استفاده این محصولات بر روی پوست عرق کرده و همراه با بوی نامطبوع نتیجه معکوس ایجاد می کند.

مجله سلامت داروخانه آنلاین مطالعه مطالب زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

  • چه کسانی می توانند از اسپری ضد تعریق استفاده کنند؟
  • راهکارهای موثر برای جلوگیری از بوی بد در تابستان!

مجله سلامت داروخانه آنلاین محصولات زیر را به شما پیشنهاد می دهد :

  • مام استیکی ژلی وایت اند اسموت زنانه آمبرلا
  • اسپری خوشبو کننده بدن آقایان کاسپین ادمایربل
  • مام رول ضد تعریق مدل WILD ROSE زنانه سینره

لطفا امتیاز خود را به این مقاله ثبت نمایید[کل: ۰ میانگین: ۰]